541 - 560 av 825
1...272829...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2015

Klubbad för

Fat gjutjärn, tillverkare Husqvarna vapenfabriks B Gjuteri 1874-1977, Ø21cm, små skador

50 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld, 14K defekt 9,1g

Utrop: 1 800 kr

Must de Cartier, Damur S925 Argent Plaque, Tank, nr:368001/34613, quartz, läderarmband, originalask, reopr på boett, batteribyte behövs, repor på glas

2 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja 14K med 9 plaketter 22K, 56cm, 82,4g

19 800 kr

Utrop: 24 000 kr

Halssmycke 22K 43,5cm 65,6g

Utrop: 21 000 kr

Armband 22K 46,9g 20cm

13 200 kr

Utrop: 15 000 kr

Ring 22K 4g Ø18½

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par 22K 4,3g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armring 22K tvåfärgad 17,1g Ø6,4cm

Utrop: 5 400 kr

Armring 22K tvåfärgad 16,8g Ø6,4cm

Utrop: 5 400 kr

Armring 22K tvåfärgad 16,9g Ø6,4cm

Utrop: 5 400 kr

Armring 22K tvåfärgad 16,4g Ø6,4cm

Utrop: 5 300 kr

Armring 22K tvåfärgad 17,8g Ø6,4cm

Utrop: 5 700 kr

Utrop: 5 400 kr

Ring Silver S925 med stenar & pärlor 14,1g Ø18 1/2, en pärla saknas, repor

175 kr

Utrop: 75 kr

Armband Pilgrim med stenar, liten missfärgning på länk

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pilgrim 20-25cm

Utrop: 125 kr

Armband Pilgrim, hjärtberlocker i läderrem 19,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Armband Pearls for girls med stenar, missfärgad insida

25 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke Bud to Rose, repigt hänge, defekt lås

Utrop: 50 kr