Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2015
Smörknivar 2st Svensk rund S830 138,6g, 200mm, bladen i rostfritt stål, skaften fyllda, slitna
Kamerahus med objektiv Canon, Kamerahus EOS 5D Mark II, serienummer 2831500685, Objektiv EF 24-70mm, 1:2.8l usm, serienummer 3455850, med två solskydd, med orginalkartonger
Musikinstrument Övrigt
Pedaler 6st BOSS BCB-6, octave OC-2, Pitch Shifter/Delay PS-3, Digital delay DD-5, Parametric Equalizer PQ-4, Bass Equalizer GEB-7, Power Supply & mster switch PSM-5, strömkabel och adapter saknas, i sliten väska
Stereoförstärkare, Technics SA-GX130D, serienr:OC4AC18487, med strömsladd, antennsladd och högtalarsladdar
Ipod mini, Apple ipod 4G mod A1051, serienr:JQ520052S4J i kartong. Laddare saknas
Vas Kosta Boda, Fågelmotiv design Owe sandberg nr 6045, höjd:22cm, bredd: 15cm, små nagg och repor