Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2015
Mobiltelefon Sony Xperia E1, i fodral, IMEI:35384906731867-8, med laddare, manual, originalkartong(trasig), samt headset. Låst till Telia
Klockor Festina
Festina, Chrono bike, Herrur, quartz, nr:F16599, stål, datum, safirglas(repor), slitage och repor
Laptop, Samsung chromebook, snr:JBWC91KD603553A, Lösenord:LBYOR1488, laddare saknas, slitage
Certina DS Action, Herrur, Limited edition "Robert Kubica". stål, quartz, nr 1182/4000PCS, Gummilänk samt medföljande länk i stål, med manualer, i originalbox med ytterkartong.Batteribyte behövs
Ipad Air, Surfplatta 32GB, Apple, Modell A1475, snr:DMPN466WF4YF, Med laddare i fodral
Objektiv, Canon Ultrasonic 70-200mm f/2,8L IS II USM, snr:9620002358, tygfodral, motljusskydd, i originalkartong