581 - 600 av 825
1...293031...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2015

Klubbad för

Parti guld 18K defekt 4,8g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 22K defekt/graverat med stenar 7,6g

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K graverat 9,2g

Utrop: 2 400 kr

Halskedja Vitguld 18K 3,8g 45cm

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Pansar 14,2g 65cm

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K 6g Ø17¾ med diamanter 35xca0,01ct

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K 5,4g Ø17 3/4 med dia 35xca0,01ct

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 14K defekt 4,4g

Halskedja Singapore 18K 4,5g 55,5cm

Parti guld 18K med stenar defekt 1,4g

Utrop: 350 kr

Parti guld 18K defekt med stenar 30,8g

Utrop: 8 000 kr

Hellas, damur 18K manuell med läderarmband, skador på boett, fuktskadad urtavla, bruttovikt: 13g

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K doserad X-länk med stav 26,7g 46,5cm

5 800 kr

Utrop: 7 000 kr

Parti guld 21K defekt 2,2g

550 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K graverat 18,8g

Utrop: 4 900 kr

Armband Pansar med platta Silver 925 20g 19,5cm, låsögla saknas, repor

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K graverat 7,1g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K graverat 6g

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K Ø16¼ 3g med diamanter 5xca0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Fotlänk med berlock Sol, 18K 3,2g 25cm

700 kr

Utrop: 850 kr