1361 - 1380 av 1 437
1...686970...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015

Klubbad för

Parti guld 18K, dubbelpansar defekt/sliten, 1 udda örhänge tot. 9,1g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Pansar S925 45,5cm 26,9g

Utrop: 300 kr

Parti silver S925 1 st hänge saknar stenar, ett par örhängen defekta tot. 1,9g

Utrop: 50 kr

Halsband Bärnsten 64cm doserat 48,2g

175 kr

Utrop: 50 kr

Armband X-länk 18K 19cm 10,6g

Utrop: 2 800 kr

Ring med sten 18K Ø17 4,1g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld 18K kedja, hänge defekta, platta och ring "graverade" 11,8g

Utrop: 3 000 kr

Ring med diamanter 2xca 0,16ct 18K Ø18 3,5g

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring 14K med myntliknade föremål Ø18 Brv6,8g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring 14K med myntliknade föremål Ø18½ Brv 7g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring med stenar och pärla 14K Ø18 5,9g

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Roamer 14K manuell med datum, små repor, defekt armband i metall Brv. 49,1g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Fickur mormorsur Minerva, manuell med kedja i oädel metall Brv,26g

300 kr

Utrop: 225 kr

Halsband S925 med sten, förgyllt 44cm Brv,8g

600 kr

Utrop: 125 kr

Ring med stenar S925 Ø16 Brv,1,8g

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring med stenar S925 Ø16 1,6g

50 kr

Utrop: 75 kr

Läsplatta Denver Tac-80031,något repig fram och baksida med laddare. Snr A13_8v_M805BV_1301129.20130125

175 kr

Utrop: 150 kr

Harman Kardon Onyx Studio, trådlös högtalare med strömkabel snr FC0008-0039478

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Digitalkamera Canon EOS 1000D, snr 0730256979, Objektiv Canon EFS 18-55mm, 2st batterier samt manualer och väska. Saknar linsskydd. 1st batteriladdare model Sony BC-V615 samt kablar.

800 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Övrigt

Biljardköer 1st Meucci samt 1st King Kong i mjukt fodral med tillbehör.

750 kr

Utrop: 500 kr