Halssmycke 18K 2,5g 52cm
Utrop: 700 kr
Ring 18K 1,9g Ø17 med stenar
Utrop: 600 kr
Örhängen 18K 0,6g med stenar, saknar stopp
Utrop: 150 kr
Brosch 14K 3,9g med stenar
Utrop: 800 kr
Glashållare S925, 66,6g, med genombruten dekor, bucklor
Utrop: 250 kr
Ring S830, 5g Ø ställbar med sten
Utrop: 50 kr
Armband S835, 39,1g 19cm
Utrop: 200 kr
Ring S835, 7,8g Ø16½ med sten
Brosch S800, 11g
Ring S835, 2,4g Ø15½ med sten
Ring S835, 7,3g Ø18¾
Halskedja 62cm, Hänge med sten, S925, 20,1g, design Stigbert
Utrop: 300 kr
Ring S925, 5,6g Ø ställbar, Flora Danica, Danmark
Utrop: 125 kr
Parti silver 69g, defekt, skadat
Parti guld 14K 16,2g, skadat
Utrop: 3 200 kr
Armband Pansar 18K 1,3g 18cm
Utrop: 350 kr
Guldbit 14K 0,4g
Utrop: 75 kr
Armband Pansar S925, 131,2g 21cm
Hänge S830, 9,4g, repor
Ring S835, 10,9g Ø16¼ med sten
Tisdag 3 nov 2015