1121 - 1140 av 1 437
1...565758...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015

Klubbad för

Ring 18K Ø17 0,6g ,med sten, något skev

Utrop: 150 kr

Parti silver 830 134,8g, defekt, innehåller gravyr

350 kr

Utrop: 300 kr

Små gafflar, 12 st i silver 830, 133mm, 226,1g

950 kr

Utrop: 550 kr

Hängen med sten, 2 st,Ti Sento, i silver 925, 8,0g, defekta, mindre nagg på stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge med stenar, signerad Thomas Sabo, i silver 925 4,4g, defekt, 1 lös sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, signerad Thomas Sabo, i silver 925 3,0g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja med integrerat hänge, Ti Sento, i silver 925 23,2g, 42,5cm, med stenar

Utrop: 300 kr

Halskedja & hänge, märkt Tiffany i silver 925 51cm 60,9g

Örhängen, ett par & 5 små hängen, 1 armband 19cm, Halskedjor, 2st 38cm & 40cm i Silver 925 12,6g

100 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 925 22,9g ,defekt, innehåller emalj & stenar

Utrop: 100 kr

Ljushållare i glas, Orrefors, H: ca 11 cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Ljushållare, Orrefors, Kotte, design Berit Johansson, några nagg & repor under botten

50 kr

Utrop: 50 kr

Laptop, Apple, Macbook Pro, Modnr: A1278, 4GB, Snr: C02JV3AKDTY3,med strömsladd&fodral något slitet

Laptop HP Envy Notebook, mod:6-1102so, snr: CND2380X7N ,med laddare, med extra sladd, i kartong,

2 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Mobiltelefon, Iphone 4, Apple, Modnr: A1332,Snr: 88030FCMA4T, repig&sliten,laddare ej orginal, olåst, lösenord medföljer

450 kr

Utrop: 50 kr

Digital systemkamera, Nikon D2HS, Serienr: 3007950, med objektiv Nikon AF-S Nikkor 50mm 1:1.8 G, Serienr: 2529928, med laddare, med rem, något sliten

1 200 kr

Utrop: 125 kr

Spelkonsol Microsoft Xbox 360, 120GB HDD, 3 st sladdar, snr: 760195782905

375 kr

Utrop: 350 kr

Cartier Ceinture,18K, damur, Sernr: 781002163, manuell, 2,5mm, med läderarmband med viklås, Certifikat -82, extra läderarmband, ask, sliten & repig, skadad urtavla

7 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, damur, 18K, ser nr L568462 ref nr 69178, safirglas (nagg), automat, datum, diamantkrans (40 x ca 0,01ct) med Presidentlänk 18K, extra länkbitar 2,3g, sliten, Certifikat -90 Rob Engström Stockholm, box, ask, totalvikt 72,2g

Hänge med sten 14K Brv 3,4G

550 kr

Utrop: 650 kr