821 - 840 av 1 437
1...414243...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 november 2015

Klubbad för

Små djupa skålar Rörstrand 4st Ostindia Ø 16cm.

375 kr

Utrop: 250 kr

Kaffekoppar/fat Rörstrand Ostindia (7st koppar + 8st fat).

425 kr

Utrop: 500 kr

Uppläggningsfat Rörstrand Ostindia ca 24 x 31cm.

275 kr

Utrop: 125 kr

Uppläggningsfat Rörstrand Ostinda ca 21 x 27cm.

200 kr

Utrop: 125 kr

Såssnipa Rörstrand Ostindia. Höjd: ca 7,5cm bredd ca 18,5cm.

125 kr

Utrop: 125 kr

Mattallrikar Rörstrand 8st Amanda Ø ca 27cm.

Utrop: 700 kr

Hörlurar Beats By Dre i fodral

300 kr

Utrop: 100 kr

Digitalkamera Sony a290 Snr: 4908811 med objektiv Sony 18-55mm SAM DT3,5-5,6 Snr: 6057714 med laddare utan sladd

700 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Minitrix Modelljärnväg skala N, skador & defekter, 3 Set m. lok (ett def.), vagnar, räls + transformator, 6 Vagnar (lösa), 1 Dubbelrälsbuss, 1 Signalset, 5 set växlar & räls (ej fulltaliga) i kartong, div. lös räls, 3 tunnlar, 3 byggnader, 2 modellbilar

800 kr

Utrop: 1 500 kr

Objektiv Canon 35-70mm 1:3,5-4,5 Snr: 2177767 utan linsskydd i tygpåse

375 kr

Utrop: 50 kr

Kamera Bauer 88F i väska, ej funktionstestad

50 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsfat Silver 925 ca 32x48,5cm (GAB 1934) 118,20g

Utrop: 4 200 kr

Bricka Silver 925 med handtag ca 40x 25,5cm (WA Bolin) 706,9g

8 300 kr

Utrop: 2 600 kr

Bricka Silve 925 rund Ø ca 30cm graverad 645,8g

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Bricka Silver 925 (endast importstämpel) ca 24x33cm 520,8g

Utrop: 2 000 kr

Bricka Silver 835 (Tyskland) ca 24x30cm 562,3g

Utrop: 1 700 kr

Bricka Silver (Engelsk stämpel) 1918 ca 20,5x28cm 483,3g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Bricka Silver 900 (ej kontrollstämplar endast 900) ca 17x26,5cm 316,5g

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Kandelabrar 2st Tvåarmade Silver (Engelsk stämpel) Höjd: ca 22cm, bredd: ca 26cm 941,9g

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Ljusstakar 2st Silver 925 1960-tal Höjd: ca 15cm 481,4g brutto (fylld fot)

Utrop: 1 700 kr