821 - 840 av 1 477
1...414243...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015

Klubbad för

Klockor Girard-Perregaux

Herrur, Girard Perregaux Ferrari 8020, sernr:AN3492, blå tavla, stållänk+ eftermarknadsläderband, box, kartong, certifikat ej ifyllt

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Sabian B8 Pro 20" Medium Ride, bruksslitage

375 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Väska för Cymbaler East

Utrop: 100 kr

Klockor Ferrari

Herrur, Girard-Perregaux Ferrari 8020, sernr:AN6197, gul tavla, turkost eftermarknadsarmband, orginal stållänk samt extra läderarmband, box och cert.-96 Nymans Ur.

Fritid Verktyg

Bandslip, Atlas Copco BBSE 100 220-230 V / 1010W med extra slipband

325 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Verktyg

Motorsåg, Tanaka ECS-3351, bensin, sernr:Q232597, i bruksskick.

1 000 kr

Utrop: 400 kr

Ring 18K Ø16½ 8,3g med diamanter 9 x ca 0,01ct , något skev

Utrop: 2 300 kr

Mynt Övrigt

1 Myntliknande föremål 21K 33,8g

8 300 kr

Utrop: 10 000 kr

Parti guld 8K 34,9g, defekt, innehåller stenar & gravyr

Utrop: 3 900 kr

Armband Pansar 8K 1,6g 19,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Klackring 8K Ø18¾ 4,6g, defekt, skönhetsfel

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring 8K Ø17¼ 5,5g, med sten

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring 8K Ø17¾ 2,1g, med stenar

Utrop: 250 kr

Collier 8K 17,5g 86cm, något slitet

Utrop: 2 000 kr

Ringar, 3st 14K 6,6g, defekta, innehåller små diamanter

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K Ø17½ 3,3g

Utrop: 700 kr

Brosch tvåfärgad 14K 11,3g, med små diamanter

Utrop: 2 200 kr

Klackring 14K Ø20 5,6g, defekt, skev

Utrop: 1 100 kr

Armband Singapore 18K 1,2g 18cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K Ø17 1,6g, med camé

Utrop: 425 kr