1461 - 1477 av 1 477
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015

Klubbad för

Armring 18K, något skev, missfärgning och brott vid lödning Ø7cm 30,7g

6 600 kr

Utrop: 7 900 kr

Ring med sten 18K Ø17¼ 6,2g

Utrop: 1 900 kr

Armband 18K 21cm 7,1g

Utrop: 1 800 kr

Halsband 18K 47,5cm 14,2g

Utrop: 3 700 kr

Herrur, Certina 18K, datum, Safirglas, läderarmband, graverad med box. Går ej.

2 800 kr

Utrop: 2 200 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 68273, Serie nr. 9115396 midsize, stål/guld, automatisk, viklås Julbileelänk (slitet) ca 1986

Utrop: 25 000 kr

Ring VG 18K med dia 6xca0,02ct skev skena Ø18½ 6,4g

Utrop: 1 700 kr

Certina, herrur 18K, Safirglas, quartz, datum, läderarmband. Graverad i box och ytterkartong.

3 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Fritid Verktyg

Hylsnyckelsats Biltema tum, 23 delar fäste 1/2tum

100 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Verktyg

Svets/ löd utrustning c:a 16delar i träask

450 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Verktyg

Svets löd utrustning munstycke, klockor defekta regulator c:a 15 delar i väska

375 kr

Utrop: 100 kr

Laptop Toshiba Satellite P850-132, Snr S4C105609K, Intel core i7, Windows 7, 600 Gb HDD 6Gb RAM, HDMI utgång 4 x USB 3, Harman Kardon Sspeakers, manual, laddare, samr originalkartong

2 700 kr

Utrop: 2 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Musikinstrument, Stagg elektrisk fiol med stråke

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Surfplatta Sony Xperia Z tablet SGP321 4G LTE IMEI 357123052656856, något litet glapp vid usb anslutning smårepor förekommer med laddare i original kartong

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

4 st Lasertoner till Brother HL-4140,4150,4170 superlonglife, svart, cyan, gul, magenta, nya i obruten förpackning

25 kr

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 4 Model A1332 16Gb Imeinr: 012420003696073

500 kr

Utrop: 400 kr

Laptop Hewlett Packard Probook 6 4GB ram, 300GB HDD Intel Core I3 Windows 7, snrCNU0293WP5, bruksslitage med laddare

1 100 kr

Utrop: 650 kr