801 - 820 av 1 477
1...404142...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015

Klubbad för

Parti Silver 925 189,5g (Armband defekt, Silverbit till armbandet)

600 kr

Utrop: 750 kr

Keramikvas, Anagrius Alingsås 506 Höjd: 13cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

Keramikhatt Gabriel Sweden T657 med upphängningskrok.

25 kr

Utrop: 50 kr

Tändare Brother-Lite utan stift.

50 kr

Utrop: 50 kr

Fickur, metall med trasiga visare. Nr: 1725463. Signerat urverk: Revue. G.T.

125 kr

Utrop: 50 kr

Porslinservis Bavaria Krautheim Germany. 12st mattallrikar, 12st djupa tallrikar,6st uppläggningsfat, 2st serveringsskålar, 1st såsskål, 12st assietter, 12st förrättstallrikar. (något sliten, några nagg)

325 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeservis Heinrich Bavaria Germany. 11 Kaffekoppar, 12 Kaffefat, 1 Kaffekanna, 1 sockerskål med lock, 1 gräddsnipa,12st assietter. Någon nagg.

175 kr

Utrop: 400 kr

Blomkrukor 4st Bavaria Schumann Arzberg Tradition Höjd: 11cm. (en med nagg)

100 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner 2 st. Katt Rosen Germany Höjd: 3,5cm, Bambi Bavaria Höjd: 6cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Läsplatta Denver TAC-7018 med laddare och mobilt bredband Comviq Kontant. Sn: 743211/12/01979.

275 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Cyklar

Cykelhjul Shimano WH-RS61 (ej däck) fälg 622 x 15C

225 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Musik

Förstärkare, integrerad, Primare I30 (100W / 8ohm) med tillbehör i originalkartong, Snr: 939114 fint skick.

Elektronik Musik

CD-Spelare Primare CD31 med tillbehör i originalkartong, Snr: 188658. fint skick.

Elektronik Musik

Högtalare, ett par, Dynaudio Focus 110 Rosewood, i originalkartong. Snr: 03577743, 03577744. fint skick.

Herrur Omega Seamaster Professional Chronometer Special Edition 1000ft, stål Ø42mm silvertavla, datum kl 6, automat, kronograf, heliumventil, länk stål, extra länkbitar, box & certifikat -2011, Ref: 25893000, Nr: 78039496, små repor länk.

17 000 kr

Utrop: 17 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Zildjian ZBT Plus China 16"

325 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Tama Ride 20" slitage, buckla kant.

50 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbaler 2st Hihat Tama 14" med en del slitage

25 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal East 16" Crash något sliten

100 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbaler 2st East 14" Hihat något slitna

50 kr

Utrop: 250 kr