Avslutad | Pant – Tisdag 6 oktober 2015
Porslinservis Bavaria Krautheim Germany. 12st mattallrikar, 12st djupa tallrikar,6st uppläggningsfat, 2st serveringsskålar, 1st såsskål, 12st assietter, 12st förrättstallrikar. (något sliten, några nagg)
Kaffeservis Heinrich Bavaria Germany. 11 Kaffekoppar, 12 Kaffefat, 1 Kaffekanna, 1 sockerskål med lock, 1 gräddsnipa,12st assietter. Någon nagg.
Läsplatta Denver TAC-7018 med laddare och mobilt bredband Comviq Kontant. Sn: 743211/12/01979.
Elektronik Musik
Förstärkare, integrerad, Primare I30 (100W / 8ohm) med tillbehör i originalkartong, Snr: 939114 fint skick.
Visa varaElektronik Musik
CD-Spelare Primare CD31 med tillbehör i originalkartong, Snr: 188658. fint skick.
Visa varaElektronik Musik
Högtalare, ett par, Dynaudio Focus 110 Rosewood, i originalkartong. Snr: 03577743, 03577744. fint skick.
Visa varaKlockor Omega
Herrur Omega Seamaster Professional Chronometer Special Edition 1000ft, stål Ø42mm silvertavla, datum kl 6, automat, kronograf, heliumventil, länk stål, extra länkbitar, box & certifikat -2011, Ref: 25893000, Nr: 78039496, små repor länk.