561 - 580 av 1 116
1...282930...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2015

Klubbad för

Herrur Steinhart Nav.B-Chrono II, stål med läderarmband , en sprint saknas Snr: 1143

3 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti silver S800 60,4g defekt, graverat

150 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen , ett par, silver S925 3,2g

Utrop: 100 kr

Örhängen hjärtan , ett par, silver S925 2,9g

Utrop: 100 kr

Örhängen spindlar, ett par, silver S925 3,1g med stenar

Utrop: 100 kr

Örhängen hästar, ett par, silver S925 2,8g

225 kr

Utrop: 100 kr

Hänge fiskar, silver S925 1,3g

Utrop: 50 kr

Hänge silver S925 1,2g

Utrop: 50 kr

Hänge silver S925 0,6g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband silver S925, med stenar, 5,9g 17,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar silver S925 28g 47cm

Utrop: 275 kr

Parti silver S925 6,6g defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Diamant, briljantslipad, 1xca 0,60ct inneslutningar, nagg på gördel, skador på bord

Utrop: 3 600 kr

Fritid Sport

Fiskedrag, 3 wobblers och 11 spinnare

200 kr

Utrop: 200 kr

Camcorder JVC Everio GZ-HM200 Snr: 124Z0083 i box med kablage, fodral, 2 SD-kort, samt fjärrkontroll

600 kr

Utrop: 750 kr

Omega Constellation, damur, 23mm, Snr: 59749862, Refnr: 12977500, stål/guld, automatisk, safirglas, safirglas, pärlemorurtavla, datum, diamantglasring, box, cert, extra länkbitar, integrerad originallänk (helstav), viklås, Ref nr. 6551/863, ca 2009

Utrop: 31 000 kr

Sherryglas, 6st, osignerade

300 kr

Utrop: 375 kr

Ett udda örhänge 21K 2,3g, med stenar, defekt

Utrop: 750 kr

Ring 18K Ø17 2,3g, med diamant 1 xa ca 0,16ct

Utrop: 1 500 kr

Hänge bricka 18K 1,6g, graverad

Utrop: 425 kr