Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2015
Klubbad för
Herrur Steinhart Nav.B-Chrono II, stål med läderarmband , en sprint saknas Snr: 1143
Diamant, briljantslipad, 1xca 0,60ct inneslutningar, nagg på gördel, skador på bord
Camcorder JVC Everio GZ-HM200 Snr: 124Z0083 i box med kablage, fodral, 2 SD-kort, samt fjärrkontroll
Omega Constellation, damur, 23mm, Snr: 59749862, Refnr: 12977500, stål/guld, automatisk, safirglas, safirglas, pärlemorurtavla, datum, diamantglasring, box, cert, extra länkbitar, integrerad originallänk (helstav), viklås, Ref nr. 6551/863, ca 2009