541 - 560 av 1 116
1...272829...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2015

Klubbad för

Ring 18K 2,4g Ø17¼ graverad

Utrop: 700 kr

Hänge tvåfärgat med stenar 14K 5,8g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja Pansar 18K 11,1g 45cm

Utrop: 3 200 kr

Halskedja Pansar 18K 7,5g 45cm

Utrop: 2 100 kr

Ring Kumkum med stenar silver S925 Ø17¾

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 2,8g defekt

Utrop: 750 kr

Pärlcollier sötvattenspärlor med guldlås 18K 60cm

Utrop: 2 000 kr

Ring tvåfärgad med diamanter 18K 5,6g Ø18

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K med diamantar och röda stenar 7,1g Ø17 två diamanter saknas

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Halvaukustisk gitarr stålsträngad Fender Sonoran, med mic Fishman, SCE Snr: CSD14002619, i skadat mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr Ernie Ball OLP med mjukt fodral och extra svajarm

1 100 kr

Utrop: 450 kr

Halvaukustisk gitarr Ibanez EW20ASENT1202, med mic, Snr: SQ06086314i mjukt fodral

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Halvaukustisk gitarr Gretsch G-5013CE med mic Fishman Snr: IS12050028 i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Förförstärkare Yamaha DG-STOMP Snr: HJ02797

750 kr

Utrop: 500 kr

Inspelningsutrustning Focusrite Platinum voicemaster pro Snr: OZ14555, rackmonterad

Utrop: 2 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarreffektskonsoll Zoom G7.1ut Snr: 025322

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Tavla "Sotenäs" sign. K-E Heinonen olja på duk, inramad 54x37cm

Utrop: 2 200 kr

Finska Bronssmycken, 6st, design Pentti Sarpaneva

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Halssmycke Kalevala brons

225 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Trummor ,2st Afrikanska i handslirat trä, höjd: 40 cm respektive 60 cm Ø 18 cm respektive 35 cm, verktyg för justering medföljer

550 kr

Utrop: 700 kr