Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2015
Apple iPhone 5 Modell:A1429 något kantstött, brukslitage 16GB med laddare Låst till Telenor
Fritid Sport
Golfset, King Cobra-5,6,7,8,9,G,P. 2 st Talormade 1 B burner, 1 Daytona sport6. 1 st Nike 60, 1 Tourpro 21 Loft , 1 st Callaway Big Bertha S, 1 st Wilson Black Jack, 1 st Chipper Black Strike 35. Alla vänsterklubbor
Laptop, Compaq Presario C700, Windows Vista Home Basic, 32-bit operativ, Intel Celeron (2,13GHz), 2GB RAM, 150GB HDD, med strömsladd, utan återställningspartition.
Laptop, Emachines (Dell), E525 Modell KAWF0, Windows Home Premium 64-bit, Intel Celeron (2,2GHz), 2GB RAM, 250GB HDD, Snr; LXN75020200102C7E3161, saknar återställnings-partitioner, ram runt skärm lös.
spelkonsol, Microsoft XBOX 360s, Modell A1439, 250GB HDD, 4st spel (GTA V, Alan Wake, Bioshock Infinite, Soul Calibur V) med 1 handkontroll samt HDMI och strömkabel Snr; 033498124543
Mobiltelefon, Sony, Xperia Z2, 16GB, modell D6503 med laddare och hörlurar i kartong, IMEI; 354724060848998, låst till 3, PIN till sim; 2003
Elektronik Musik
Högtalare, Creative, Inspire T10, Modell; MF1600, PC/MAC/MP3, AUX ingång, med strömladd I orginalkartong med manual Snr; YKMF1600323R00449C
Mobiltelefon Iphone 5 16GB modell MD297KS/A med laddare IMEInr 013406007095015, något naggad i kanterna.
Div utländska mynt, 2st England S925 5,5g, 1st Schweiz S835 9,8g, 3st Finland ej silver 6,4g, 1st Japan Silver 2,7g, 1st Kanada S925 2,7g
Läsplatta, Modecom Freetab 2096+ X2, 4GB med fodral samt laddare i orginalkartong Snr; 0011311101165
USB-hub, Delta Consolidated Industries, Modell; UH-723, 7-portar, USB 3.0, USB 2.0 kompatibel Snr; 7340004678236