1081 - 1100 av 1 116
1...545556 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2015

Klubbad för

Ring S925 Ø16¾ 1,4g

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring med sten S925 Ø16½ 1,9g

Utrop: 75 kr

Ring med sten S925 Ø17 Brv.8,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Halsband S925 42cm 9g

100 kr

Utrop: 125 kr

Brosch Silver, behöver putsas 7,6g

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen med sten S925 3cm 2,8g

Utrop: 75 kr

Örhängen med sten S925 1,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen med sten S925 1,6g

100 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen med sten S925 1,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

halskedja Pansar S925 41,5cm 1,8g

Utrop: 50 kr

Örhängen Bismarck S925 2,5cm 2,2g

Utrop: 75 kr

Örhängen S925 6,5cm 3,7g

Utrop: 100 kr

Solglasögon Polaroid Brunspräckliga i fodral, 8821

50 kr

Utrop: 50 kr

Solgalsögon Escada mörkt glas 0579 i fodral ej orginal

125 kr

Utrop: 50 kr

Samsung galaxy S4 GT-i9506, operatör okänd, 16GB, kantstött, något trög touch med laddare i kartong IMEI:35867205086002601

700 kr

Utrop: 500 kr

Samsung Galaxy Trend 2GB, troligen olåst, små repor på paksida, med laddare ej original i kartong

200 kr

Utrop: 500 kr

Armband Swarowski med ask och certifikat 4,3g

300 kr

Utrop: 500 kr

Apple iPhone 6 16GB med laddare skärmskydd fodral i kartong IMEI:356981060076297 Olåst

4 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Herrur replika Fl22882 manuell med läderarmband, brukslitage på armband ca 25cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Axcent

Herrur Axcent of scandinavia X5800, Kvartz, med datum något dolt och löstagbart armband

25 kr

Utrop: 100 kr