Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2015
Klubbad för
Samsung galaxy S4 GT-i9506, operatör okänd, 16GB, kantstött, något trög touch med laddare i kartong IMEI:35867205086002601
Samsung Galaxy Trend 2GB, troligen olåst, små repor på paksida, med laddare ej original i kartong
Apple iPhone 6 16GB med laddare skärmskydd fodral i kartong IMEI:356981060076297 Olåst
Herrur replika Fl22882 manuell med läderarmband, brukslitage på armband ca 25cm