1161 - 1180 av 1 215
1...58596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2015

Klubbad för

Ring, vitguld 18K Ø18 ½ 2,1g med diamant 1x ca 0,01ct

Utrop: 750 kr

Ring, S925 Ø21 4,7g med stenar Soul Mates

Utrop: 100 kr

Ring, S925 Ø16 ¼ 2,7g graverad

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Verktyg, Bruksbo skruvdragare batteridriven, med två batterier, laddare i väska

250 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Verktyg, Black&Decker KS900S Sticksåg med sladd

275 kr

Utrop: 125 kr

Keramik, Kosta Boda krus höjd 9,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Verktyg

Verktyg, Black&Decker KA900E Slipmaskin med sladd snr: 200839-58

325 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Verktyg, Bruksbo Sticksåg med sladd snr:N0310

150 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon samsung Galaxy Note II GT-N7100 Sernr:R31CA0QNH2B Imeinr: 353627057560396 med laddare ej original batteribyte krävs

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ljuslykta Cool moon Kosta Boda svart höjd ca 7cm små repor

75 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslyktor 2st Steninge Slott orange höjd ca 6,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Bordslampa Knubbig Ikea röd höjd 21cm Ø ca 68cm lite skavmärken

50 kr

Utrop: 75 kr

Bordslampor 3st Knubbig Ikea röda höjd 11cm Øca 39cm lite skavmärken

75 kr

Utrop: 100 kr

Kuriosa, Höganäskrus 2L höjd ca 17cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Kuriosa, Höganäskrus 1L höjd ca 13cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Kuriosa, Fat i sten motiv blomma Ø24 ½ cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Högtalare 2st Creative A60 för persondator 4Watt (totalt) sernr:CNMF1636407R01360R

50 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik, Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 GT-i9505 16GB, snr: RF1D46A9FMY, IMEI: 356845/05/488212/9 med hörlurar och bluetooth, saknar laddare, plastskydd över displayen, små skador på kant och baksida

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Fritid Övrigt

Elektronik, Omron Calori Scan oanvänd i originalförpackning

175 kr

Utrop: 100 kr

Fritid, Scholl Velvet smooth, batteridriven fotfil

300 kr

Utrop: 100 kr