1201 - 1215 av 1 215
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2015

Klubbad för

Herrur Spera stål manuell repigt plastglas shockprotected 17 jewels svart läderarmband nr:111636E, 33749

225 kr

Utrop: 250 kr

Glas, glasskål Kosta Boda signerad UHV/LP Ø14cm höjd 7cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Dalahäst, höjd 10cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Bordslyster, ett par tvåarmade med prismor, 1st prisma skadad höjd ca 18cm, på marmorsockel

125 kr

Utrop: 125 kr

Porslin, skål handmålad Ø23cm höjd 5,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, figurin höjd 20cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Glas, ljusstake i glas höjd 16cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, kopp med fat Duchess, Bone China England höjd 7,5cm, 1st gräddkanna Dekor Karlskrona höjd 8cm

Utrop: 50 kr

Porslin, Hackefors 4st assietter Ø17cm, 4st tallrikar Ø20,5cm, 1st fat 27,5x18,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 1st tallrik Olivia Germany Ø17cm, 1st tallrik Stjärneholm Ø21cm, 1st fat Victoria Broadhurst Stafonshire England, ironstone 30,5x24cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 1st Gräddkanna Schumann Arzberg Germany höjd 9,5cm, 1st assiett Ø17,5cm, 2st tallrikar Ø28cm

Utrop: 50 kr

Porslin, kaffekanna Schumann Arzberg höjd 26cm

Utrop: 75 kr

Porslin, 4st djupa tallrikar Wedgwood England Ø15cm, varav 1st något krackelerad

75 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, assietter 6st Englands Heritage Ø17,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Laptop. Apple, MacBook Pro, Snr.C02J6DCYDTY3, med laddare och skinnfodral

4 200 kr

Utrop: 2 900 kr