Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2015
Stereoreceiver med inbyggd CD-spelare Marantz M-CR503 sernr: MZ001131012567 liten skada på ovansida strömkabel, antennkabel, fjärrkontroll och manual
Elektronik, mobiltelefon Sony Xperia LT25i, Snr: BX903EBTJS, IMEI: 355101051646583, med laddare, trasig lucka till laddaren, repig display
Mobiltelefon Sony Xperia T3 modell D5103 Sernr: YT910UXSDT Imei:354805061491852 Purple med laddare och hörlurar i originalkartong
Fritid Verktyg
Mitutoyo digitalt skjutmått modell CD-15CPX sernr: 08367228 fungerar ej batteribyte krävs
Laptop Asus A7DR002H Sernr: 5CN0AG012540 med laddare små skador låst med lösenord muspekare har fastnat
Fritid Verktyg
Elektronik, Black&Decker EGBHP188BK-QW skruvdragare/borrmaskin batteridriven 18V i oöppnad väska
Fritid Övrigt
Solglasögon Ray-Ban Bausch&Lomb 58 14 bågar i gulmetall brunt glas med tillhörande originalfodral små repor i glasen
Fritid, väska Starline made in England grå fibreglass reinforced, handtag skadat, repor, 36x38x15cm