Glas 3st, Kosta Boda, "Line clear", höjd 8,5cm
Utrop: 125 kr
Glasskål H5cm
Utrop: 50 kr
Katter 6st fem i porslin smånagg, ett inramat vykort,en i trä skadad
Kärl Rörstrand skadat H23,5cm
Vas porslin caesar collection H25,5cm
Staty Venus från Milo H29cm
Väggfat 3st Ø10/12/16cm ett skadat
Koppar 7 delar fem väggdekorationer en skadad,2 burkar med lock en skadad
Ampel, Karl Johan stil, tre armad, skador
Utrop: 250 kr
Bordsbestick, S830, 96,8g, Gaffel 185mm, Sked 184mm, modell Gammal Fransk
Utrop: 300 kr
Skål Belle Orrefors sekunda Ø15,5cm
Utrop: 75 kr
Fiskerulle Daiwa Aird 100HL,
Utrop: 375 kr
Fiskerulle Daiwa Lexa 300H
Utrop: 500 kr
Fiskerulle Daiwa Saltist LW30H-C
Utrop: 1 000 kr
Fiskerulle Daiwa Smak 100HL
Utrop: 750 kr
Fiskerulle Daiwa Lexa 300HL
Väska Daiwa Mission, längd 35cm
Urna med lock Kina H25cm Ø18cm utan lock
Utrop: 1 200 kr
Olja på pannå, Anders W Garnow, 19,5x14,5cm, i ram
Tisdag 28 apr 2015