441 - 460 av 1 153
1...222324...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2015

Klubbad för

Glas 3st, Kosta Boda, "Line clear", höjd 8,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Glasskål H5cm

Utrop: 50 kr

Katter 6st fem i porslin smånagg, ett inramat vykort,en i trä skadad

50 kr

Utrop: 50 kr

Kärl Rörstrand skadat H23,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas porslin caesar collection H25,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Staty Venus från Milo H29cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggfat 3st Ø10/12/16cm ett skadat

Utrop: 50 kr

Koppar 7 delar fem väggdekorationer en skadad,2 burkar med lock en skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Ampel, Karl Johan stil, tre armad, skador

200 kr

Utrop: 250 kr

Bordsbestick, S830, 96,8g, Gaffel 185mm, Sked 184mm, modell Gammal Fransk

325 kr

Utrop: 300 kr

Skål Belle Orrefors sekunda Ø15,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Daiwa Aird 100HL,

450 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Daiwa Lexa 300H

400 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Daiwa Saltist LW30H-C

Utrop: 1 000 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Daiwa Smak 100HL

650 kr

Utrop: 750 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Daiwa Lexa 300HL

650 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Väska Daiwa Mission, längd 35cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Urna med lock Kina H25cm Ø18cm utan lock

Utrop: 1 200 kr

Olja på pannå, Anders W Garnow, 19,5x14,5cm, i ram

400 kr

Utrop: 500 kr