Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2015
Klubbad för
Studio Scarlett Focusrite, innehåller 2I2 Interface snr. SP6236906245, CM25 Mick, HP60 Hörlurar samt kablar, manual i orginalförpackning
Vitvinsglas, 6st Kosta Boda, design Anna Ehrner, Line, höjd 21cm, ett glas har nagg på foten.
Lampetter, 2st Slultuna Lampett Pendel, design Pierre Forsell, höjd 48cm i orginalförpackningar
Elgitarr Jackson snr9859149 lackskador,spruckna mickfästen,saknar bakplatta och kontrollhuvud behov av rengöring