421 - 440 av 1 153
1...212223...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2015

Klubbad för

Studio Scarlett Focusrite, innehåller 2I2 Interface snr. SP6236906245, CM25 Mick, HP60 Hörlurar samt kablar, manual i orginalförpackning

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Konjakskupor, 6st Kosta Boda, design Anna Ehrner, Line, höjd 11,5cm

325 kr

Utrop: 375 kr

325 kr

Utrop: 375 kr

Vitvinsglas, 6st Kosta Boda, design Anna Ehrner, Line, höjd 21cm, ett glas har nagg på foten.

250 kr

Utrop: 300 kr

Vitvinsglas, 6st Kosta Boda, design Anna Ehrner, Line, höjd 21cm

450 kr

Utrop: 375 kr

Lampetter, 2st Slultuna Lampett Pendel, design Pierre Forsell, höjd 48cm i orginalförpackningar

425 kr

Utrop: 75 kr

Olja på duk, Uno Vallman, 89x116cm,

1 600 kr

Utrop: 850 kr

1 800 kr

Utrop: 850 kr

Olja på duk, Uno Vallman, 116x89cm,

1 700 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr Jackson snr9859149 lackskador,spruckna mickfästen,saknar bakplatta och kontrollhuvud behov av rengöring

850 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Gould Eagle små lackskador i hårt fodral

750 kr

Utrop: 900 kr

Olja på duk, Alvar Hård, 48x69cm, i ram

550 kr

Utrop: 375 kr

300 kr

Utrop: 375 kr

Olja på duk, Alvar Hård, 69x48cm, i ram

350 kr

Utrop: 375 kr

325 kr

Utrop: 375 kr

Keramikfigurer 2st "Anna och Johan" H36/38cm av Kerstin G

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Laney Hard core max, HCM10, snr.JYB0201

Utrop: 300 kr

Vinglas 5st, Kosta Boda, "Line clear", höjd 22cm

Utrop: 600 kr

Porslinshund H45cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Glas 6st, Kosta Boda, "Line clear", höjd 8,5cm

350 kr

Utrop: 375 kr