461 - 480 av 1 153
1...232425...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2015

Klubbad för

Diktafon Handy recorder H2n snr00071561 utan tillbehör i skadad kartong

750 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Polermaskin Flex Electronic 1200 watt, L 1503 VR, bruksskick

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Objektiv Sigma 18-200mm, DC, snr.1271916,

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Servis 31 delar, Kosta dekorationsindustri, dekorslipade, förgylld kant, små nagg, 6 Rödvinsglas, 6 Vitvinsglas, 6 Selterglas, 6 Starkvinsglas, 7 cocktailglas/dessertskålar, små nagg

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Tårtfat på fot, litet nagg på botten av foten, höjd 12cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Docka, Sköldpaddsmärke, nr.53, längd ca.50cm

2 100 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon LG P920 imei:357116-04-067665-5 med laddare i kartong

700 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 12st S830 modell Olga en skadad 123mm i ask 193,8g

600 kr

Utrop: 600 kr

Ströare sterling i orginalask 19g

75 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 6st silver Olga 109mm 88,5g

225 kr

Utrop: 275 kr

Ljusstakar ett par, Ekbergs Malm, höjd 25,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Kaffesked silver Rosen 99mm 7,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Skulptur mässing, Lasse Gjutare, "Bergsman", höjd 28,5cm, märkt V.K & M.GJ Nora, 2004

150 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar ett par, Skultuna, mässing, höjd 19cm, graverade i botten

375 kr

Utrop: 250 kr

Certina Herrur 18K manuell med flexband

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K skadat/graverat 19,4g

Utrop: 5 400 kr

Fotlänk 18K 1,2g 27,5cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Ring 18K 1,9g Ø19 tvåfärgad med diamant ca 0,005ct

Utrop: 600 kr

Ring 14K 3,3g Ø19¾

Utrop: 750 kr

Hänge 14K 0,7g Hästsko med sten

Utrop: 150 kr