Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2015
Klubbad för
Servis 31 delar, Kosta dekorationsindustri, dekorslipade, förgylld kant, små nagg, 6 Rödvinsglas, 6 Vitvinsglas, 6 Selterglas, 6 Starkvinsglas, 7 cocktailglas/dessertskålar, små nagg