381 - 400 av 1 231
1...192021...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2015

Klubbad för

Parti silver defekt med stenar i silver 830-925 35,0g

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge i silver 925 3,5g

Utrop: 100 kr

Hänge i silver 925 2,0g

Utrop: 75 kr

1 Herrur Omega Speedmaster automatic, stål, plastglas små repig

10 200 kr

Utrop: 11 000 kr

Halskedja 42cm§ i silver 925 3,8g

200 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Bulova

1 Herrur Bulova kronograf, stål med doublédetaljer, refnr 13066, läderband, slitage på doublédetaljer.

Utrop: 3 000 kr

Klockor Hamilton

1 Herrur Hamilton kronograf, automat, stål, slitet läderband, plastglas med någon repa, box

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Damur Longines Dolce Vita L5 155 4, stål, quartz, små repig.

Utrop: 2 100 kr

1 Damur Longines Dolce Vita L5 502 4, 22x32mm, bruksskick, box, ask, cert 2008

Utrop: 4 200 kr

1 Damur Longines Hydro Conquest, L3 247 0, dia-index, dia-krans, quartz, stål,extra länkbit,cert2008

Utrop: 8 400 kr

1 Herrur Omega Seamaster Professional, automat, titan, heliumventil, snr 60350251.

9 100 kr

Utrop: 8 500 kr

1 Herrur Seiko Sportura Kinetic Perpetual, 7d48-0ak0, roséfärgad, går till sparläge om uret ej används sedan ställs tiden in automatiskt, med box.

Utrop: 4 200 kr

12 Dessertskedar danskt stämplat silver HC Andersen sagomotiv, 146mm, 371,9g

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Bricka i silver svensk kontrollstämpel, 697,4g

2 200 kr

Utrop: 2 200 kr

1 Skål Orrefors Corona sign LH 4384-12, Lars Hellsten, höjd 10cm

100 kr

Utrop: 250 kr

1 Såsslev danskt silver sign Jens Lauritzen 1771-1841 Bramdrup, intyg från Tönder Museum Danmark, någon ojämnhet i bladet, förgylld insida av bladet,, äldre punktgravyr KPH

425 kr

Utrop: 375 kr

1 Herrur Tissot äldre kronograf, defekt.

5 700 kr

Utrop: 75 kr

1 Litografi signerad Lasse Åberg 53/100 Rolig Mask, arkets mått 58X46cm, tejprester.

400 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

Hi Hat cymbaler 2st Zildjian, modell Scimitar, 14tum/36cm, spricka i topp cymbalen

Utrop: 225 kr

Musikinstrument Övrigt

Hi Hat cymbaler 2 st Zildjian, modell ZBT, 14tum/36cm, liten spricka i toppcymbal

Utrop: 400 kr