Avslutad | Pant – Tisdag 21 april 2015
Klubbad för
Bricka, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle 1938-1969, längd 52cm, bruksslitage, krackelyrer, missfärgningar
Konst Skulpturer
Skulptur, Boda Smide, Bertil Vallien, Limited Edition 11/975, järnsmide med förgyllda detaljer, höjd med sockel 23cm, längd 28cm,
Digitalkamera Canon EOS 50D, snr.0530327753, Objektiv Canon Macro lens EF 100mm, snr.70974078, i väska med laddare och usb-kabel