61 - 80 av 136
1...345...7 Gå till

Avslutad | Nutida – Lördag 21 mars 2015

Klubbad för

WOLFGANG GESSL, martiniglas, sterlingsilver, korall, signerad, Stockholm 2008, storlek 8,2 x 10,4 cm, vikt 286 g.

Utrop: 7 500 kr

WOLFGANG GESSL, martiniglas, sterlingsilver, invändigt förgylld, goldfluss, signerad, Stockholm 2007, storlek 9,2 x 9,5 cm, vikt 191 g.

Utrop: 11 400 kr

WOLFGANG GESSL, skål, sterlingsilver, jade, signerad, Stockholm 2008, storlek 11 x 11,8 cm, vikt 289 g.

Utrop: 11 200 kr

WOLFGANG GESSL, skål, sterlingsilver, 24K guldförgylld insida, signerad, Stockholm 2012, storlek 3 x 5,8 cm, vikt 46 g.

Utrop: 3 800 kr

WOLFGANG GESSL, skål, sterlingsilver, 24K guldförgylld insida, signerad, Stockholm 2013, storlek 6 x 8 cm, vikt 98 g.

7 700 kr

Utrop: 7 800 kr

WOLFGANG GESSL, skål, sterlingsilver, 24K guldförgylld kant, signerad, Stockholm 2012, storlek 6 x 11,8 cm, vikt 179 g.

9 200 kr

Utrop: 9 300 kr

WOLFGANG GESSL, skål, sterlingsilver, 24K guldförgylld kant, signerad, Stockholm 2011, storlek 6 x 12,5 cm, vikt 190 g.

11 200 kr

Utrop: 11 400 kr

WOLFGANG GESSL, skål, sterlingsilver, 24K guldförgylld kant, signerad, Stockholm 2012, storlek 8 x 16 cm, vikt 309 g.

14 600 kr

Utrop: 14 800 kr

WOLFGANG GESSL, skål, sterlingsilver, kalcedon, signerad, Stockholm 2008, storlek 11,8 x 11,8 cm, vikt 286 g.

Utrop: 11 200 kr

WOLFGANG GESSL, hänge/kedja, 18K guld, mabépärla 17 mm, ormlänk, Stockholm 2003, längd 45 cm, vikt 13,3 g.

15 000 kr

Utrop: 12 000 kr

WOLFGANG GESSL, hänge/kedja, 18K guld, mabépärla 17 mm, ormlänk, Stockholm 2003, längd 39 cm, vikt 10,3 g.

Utrop: 11 200 kr

WOLFGANG GESSL, kedja/hänge, sterlingsilver, south sea pärla, gold, 10,4 mm, cordellkedja, Stockholm 2012, längd 60 cm, vikt 12,6 g.

Utrop: 8 200 kr

WOLFGANG GESSL, hänge/kedja, sterlingsilver, barock Tahitipärla 10 mm, ormlänk, Stockholm 2012, längd 90 cm, vikt 18,8 g.

Utrop: 6 800 kr

WOLFGANG GESSL, hänge/kedja, sterlingsilver, Tahitipärla 10 mm, ormlänk, Stoclkholm 2012, längd 47 cm, vikt 11,5 g.

Utrop: 7 600 kr

NIKLAS EJVE, collier, sterlingsilver, abacusform, signerad, Stockholm 2009, längd 47 cm, vikt 109 g.

Utrop: 6 300 kr

NIKLAS EJVE, collier, sterlingsilver, delvis förgyllt, magnetlås, signerad, Stockholm 2014, längd 47 cm, vikt 51 g.

Utrop: 4 300 kr

NIKLAS EJVE, collier, oxiderat sterlingsilver, delvis förgyllt, magnetlås, signerad, Stockholm 2014, längd 47 cm, vikt 51 g.

Utrop: 4 300 kr

NIKLAS EJVE, collier, sterlingsilver, kuber, signerad, Stockholm 2015, längd 46 cm, vikt 59 g.

5 100 kr

Utrop: 4 800 kr

NIKLAS EJVE, collier, sterlingsilver, blå apatit, signerad, Alskog 2014, längd 46 cm, vikt 68 g.

4 200 kr

Utrop: 4 300 kr

JOSEFINE DAVIDSSON, saltkar, sterlingsilver, Stockholm 2004, storlek 8,5 x 5,6 cm, vikt 88 g.

6 900 kr

Utrop: 7 000 kr