141 - 153 av 153
1...678 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 januari 2015

Klubbad för

VÄSKA, MULBERRY, svart nylon, svart läder, 28x18x7 cm.

450 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, pilot modell, gulmetall med grönt glas (något repigt), fodral.

550 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, YSL, vintage, 100 % siden, 85x85 cm, marin, röd, gul, grön.

500 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, DAVID&SCOTTI, svart läder, mörkgrönt tyg foder, vitmetall detaljer, spegel, 40x34x10 cm.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MARC JACOBS, brunt krossat läder, grönt lock i läder med låspigg, handtag i röd ormimmitation, 32x24x14cm, dustbag, visst slitage.

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS vinröd läder/randigt tygfoder 38x28x16 cm extra fack i botten av väskan dustbag

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

ARMBAND, DOLCE & GABBANA, vitmetall med svarta läder detaljer, längd 17-21cm.

650 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Skor

SKOR, DOLCE&GABBANA, leopard ponyskinn, tå klädd i svart skinnlack, stl 39½, klack 11cm.

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, grå genomskinliga bågar i plast, grå glas, putsduk, etui

550 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Skor

STÖVLETT, PRADA, grått läder, dragkedja vid hälen, stl 37, klack 11cm, platå 2cm, skinnet har lite repor,

Utrop: 1 100 kr

VÄSKA, 3RD FLOOR, mullvadsfärgat läder, mässingsfärgade metall detljer, 66x32x5cm, dustbag.

650 kr

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, ESCADA, vintage, 00803/700, mellanbruna bågar, etui.

425 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, BURBERRY, svart skinnlack, gulmetall, bredd 2 cm, längd 90 cm.

500 kr

Utrop: 600 kr