Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 januari 2015
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, pilot modell, gulmetall med grönt glas (något repigt), fodral.
VÄSKA, DAVID&SCOTTI, svart läder, mörkgrönt tyg foder, vitmetall detaljer, spegel, 40x34x10 cm.
VÄSKA, MARC JACOBS, brunt krossat läder, grönt lock i läder med låspigg, handtag i röd ormimmitation, 32x24x14cm, dustbag, visst slitage.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS vinröd läder/randigt tygfoder 38x28x16 cm extra fack i botten av väskan dustbag
Kläder Skor
SKOR, DOLCE&GABBANA, leopard ponyskinn, tå klädd i svart skinnlack, stl 39½, klack 11cm.
SOLGLASÖGON, GUCCI, grå genomskinliga bågar i plast, grå glas, putsduk, etui
Kläder Skor
STÖVLETT, PRADA, grått läder, dragkedja vid hälen, stl 37, klack 11cm, platå 2cm, skinnet har lite repor,
VÄSKA, 3RD FLOOR, mullvadsfärgat läder, mässingsfärgade metall detljer, 66x32x5cm, dustbag.