Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 januari 2015
VÄSKA, LOUIS VUITTON, St. Claude, mellan brunt (konjak) färgat epiläder, gulmetall detaljer, 24x22x6cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Sommerseth Tote, mellanbrunt läder, mässingsdetaljer, 38x25x13 cm, dustbag.
ARMBAND, TORI BURCH, Double Wrap Logo Stud, klarblå skinnlack med gulmetall nitar, originalask.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 4098, JACKIE OHH11, bruna bågar, fodral. Glasen har några repor.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Grand Apparat, Jauques Eudel, 100% siden, 90x90cm, brun. gul, guld, beige, fläckar.
VÄSKA, MULBERRY, Clipper, svart scotch grain, 54x35x21cm, axelrem, lås men nyckel saknas. två små skador.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Fleur de Lotus, Christian Vauzelles, 100 % siden, 90x90 cm, klarblå, grön, turkos.Någon fläck.