Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 december 2014
HÄNGE/KEDJA, YSL, sterling silver, 6st ljusblå strasstenar (nagg), kullänk längd 50cm, vikt 42,8g.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, svart Dior monogram, svart läder, grå metall detaljer, 30x29x10 cm, reglerbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, beige gg monogram, bronsfärgat läder, gulmetall detaljer, 35x31x7 cm, dustbag. Märkt 131167 205027.
COLLIER, GUCCI, vintage, gulmetall längd 90cm, originalask, gulmetallen har bleknat något
ARMBAND, NOMINATION, stål, månsten, 13st cubic zirkoner, H, M, S, N, L, telefon och golfklubba.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING, DOLCE & GABBANA, svart läder, gulmetall detaljer, spegel går att fälla ut, dustbag, originalask.
BAG, CHRISTAIN DIOR, vintage, röd/beige tyg, vinrött läder, 40x22x 18cm, visst slitage.
AFVÄSKA, SKOR ROBERTO VERINO, präglat läder i guld, stl 37, klack 10cm, väska 32x12x6cm.
ARMBAND, CHRISTIAN DIOR, svart, beige vaxad canvas, svart läder, bredd 3,5 cm, längd 15-19 cm, spänne beige, vitmetall, visst slitage
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Sous l´Egide de Mars, Pierre Marie, 140x140 cm, 65 % cashmere, 35 %siden, orange, grön, klarblå, originalask. Någon tråddragning, några fläckar.
VÄSKA, BABOUR, runtigt tyg i grönt, brunt, brunt läder, 21x23x13cm lite slitage på ett av hörnen.