Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 december 2014
ÖRHÄNGEN, LARA BOHINC, Tatjana Drop Earrings, sterling silver, cubic zirconia, stift, originalask.
PORTFÖLJ, MULBERRY, vintage,mörkgrön mossgrain, rödbrunt läder, 38x30x12 cm, axelrem. Visst slitage.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, HUGO BOSS, svart läder med grått metallspänne, bredd 3 cm, längd 85 cm. Några repor.
VÄSKA, MULBERRY, svart scotchgrain, rödbrunt läder, 32x25x17 cm, reglerbar axelrem i svart tyg.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Liberté, Egalité, Fraternité, Joachim Mets, 100 % siden, 90x90 cm, originalförpackning. Några sminkfläckar.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, svart läder, påsmodell, 50x32 cm, dustbag. Visst slitage.
VÄSKA, CHANEL, svart caviar läder med vitmetall detaljer, 34x22x10 cm, certifikat samt hologrammärkt 17676586, dustbag.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, blått läder, vitmetall detaljer, 30x30x20cm, dustbag, visst slitage
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, ljusbeige läder med gulmetall detaljer, 30x32x6 cm, avtagbar axelrem, dustbag, slitage.