Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 december 2014
VÄSKA, CHANEL, 2 55 Double Flap, brunt läder med gulmetall detaljer, 25x16x6,5 cm, dustbag. Hologrammärkt 540571.
VÄSKA, CHANEL, svart, ljusbeige läder, vitmetalldetaljer, 26x14x2 cm, dustbag. Hologrammärkt 12215621.
VÄSKA, DIANE von FURSTENBERG, Stephanie Bag, svart flätat metallic läder, ljusa gulmetalldetaljer, 38x20x12 cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON svart läder, vitmetall detlajer, stl 37, klack 7cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, MULBERRY, Medium Daria Hobo, mellanbrunt läder med gulmetalldetaljer, 36x30x10 cm, dustbag. Kvitto finns.
CLUTCH, GUCCI, beige, brun gg monogram, brunt läder, ljusa gulmetalldetaljer, 20x11x2 cm, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, Charlotte, beige, brun gg monogram, brunt läder, ljusa gulmetalldetaljer, dustbag. Kvitto finns. Visst slitage på väskans hörn.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, svart gg monogram, svart läder, beiga kantsömmar, 12x11 cm, mynt, sedel, 10 st kontokortsfack, originalask. Kvitto finns.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, Zip Around Wallet, svart präglat läder, 11x9 cm, mynt, sedel, 6st kontokortsfack, originalask. Kvitto finns.
VÄSKA, EMPORIO ARMANI, svart läder med gulmrtalldetaljer, 38x26x11 cm, nyckellhållare samt liten innerväska, dustbag. Kvitto finns.
Accessoarer Scarves
SCARF, must de Cartier, 100 % jacquardsiden, 85x85 cm, svart, guld, turkos, roströd. Någon fläck.
ARMBAND, HERMÈS, emalj, 24 k guldpläterad Atoll Blue (grönblå), bredd 1,2 cm, stl P (6 cm i diam.), smyckespåse samt originalask.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, gulmetall detaljer, avtgabar axelrem, 37x32x4cm, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Lux Tote Double Zip, svart saffiano läder, gulmetall detaljer, 31x20x14cm, avtagbar axelrem, slitage, en fläck på fodret.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, PRADA, puderrosa saffiano läder, detalj i gulmetall, 10st kontokortsfack, mynt, sedel, 19x9x2cm, cert, originalask. visst slitage på kanterna.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 07P, 5618 2AU 6S1, brunmelerade bågar, bruna glas, putsduk, etui, kvitto, några repor.