Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4 16GB imei: 35866105580184601, spricka i skärm, nagg finns, troligtvis låst till 3, med flipcover, laddare samt hörlurar Wicked Audio
Porslin, Gustavsberg benporslin 6st kaffekoppar höjd 4,8cm med matchande 6st fat Ø11cm, guldkant
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S3 imei: 35371805903095701, nagg och färgskav finns, låst till 3
Laptop Acer Travelmate 612TXI, PentiumIII, operativ Unbuntu, med laddare och väska Lösenord Sol77En7, bruksslitage, snr: 9141Q01LKW14102A56T000
Laptop Acer Travelmate 630, Pentium 4-M, med laddare och väska, operativ Ubuntu, DVD ROM, bruksslitage, snr 9143U01X8V249C1DA4M000, lösenord Sol77En7