801 - 820 av 913
1...404142...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014

Klubbad för

Armband, silver S925 18cm 5,4g

200 kr

Utrop: 125 kr

Ljushållare, Kosta Boda höjd 6cm Ø11cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4 16GB imei: 35866105580184601, spricka i skärm, nagg finns, troligtvis låst till 3, med flipcover, laddare samt hörlurar Wicked Audio

800 kr

Utrop: 500 kr

Porslinsfigur, 2st fåglar Royal Copenhagen

100 kr

Utrop: 50 kr

Glas, 4st Kolmården Design sign EA (Elisabeth Alf)

125 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Gustavsberg benporslin 6st kaffekoppar höjd 4,8cm med matchande 6st fat Ø11cm, guldkant

175 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S3 imei: 35697705031148801, repig baksida, olåst

650 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S3 imei: 35371805903095701, nagg och färgskav finns, låst till 3

Utrop: 600 kr

Herrur, Regal R4061, batteribyte behövs, armband i tyg ej original

75 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Acer Travelmate 612TXI, PentiumIII, operativ Unbuntu, med laddare och väska Lösenord Sol77En7, bruksslitage, snr: 9141Q01LKW14102A56T000

275 kr

Utrop: 100 kr

Laptop Acer Travelmate 630, Pentium 4-M, med laddare och väska, operativ Ubuntu, DVD ROM, bruksslitage, snr 9143U01X8V249C1DA4M000, lösenord Sol77En7

275 kr

Utrop: 100 kr

Ring med sten 18K Ø16¾ 1,3g

300 kr

Utrop: 350 kr

Ring, med 18 små diamanter 18K Ø16 3,3g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Guld, defekt 14K 1,9g

300 kr

Utrop: 350 kr

Guld, defekt 18K 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar, en ögla i oädel metall, silver S925 57,5cm 60g

Utrop: 400 kr

Ring, med stenar 18K Ø19 1,7g

400 kr

Utrop: 500 kr

Hänge, id-bricka graverad 18K 1g

Utrop: 250 kr

Ring, med stenar 14K Ø17 1,6g

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med diamant 1xca0,12ct 18K Ø17 3,8g

Utrop: 1 300 kr