781 - 800 av 913
1...394041...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014

Klubbad för

Örhängen, ett par med stenar silver S830 3,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par silver 4,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par med stenar silver 5,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par med stenar silver 4,6g

250 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, silver 1,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband, silver 18cm 42,4g

250 kr

Utrop: 125 kr

Armband, silver S925 18cm 3,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Tennisracket, Babolat Contact Team No2 4¼" i fodral

50 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, B-square fishing modell DS Pro 30 Ti

75 kr

Utrop: 100 kr

Laptop Toshiba Satellite L350, 2 Gb RAM Intel Pentium dual core, Windows Vista, med laddare, 17 tum, repor skav finns, snr: 58118414Q

900 kr

Utrop: 400 kr

Surfplatta, Denver TAC-70041 7" 4Gb med laddare färgskadad baksida, normal slitage

375 kr

Utrop: 75 kr

Porslinsservis, Hackefors 42 delar, 8st mat tallrikar, 11st djupa tallrikar, 8st mindre assietter/kaffefat, 10st assietter varav en med nagg, 1 såssnipa, 3st fat, sliten guldkant, repor

Utrop: 350 kr

Elektronik Spel

Tv-spelskontroll, 1st Microsoft Xbox 360 trådlös handkontroll

125 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik Spel

100 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik Musik

Förstärkare Marshall Stanmore black, ny i kartong, strömsladd, 3,5mm sladd, 200W, Bluetoth med mera, följesedel medföljer 2014-05-08

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband, Singapore silver S925 18cm 3,4g

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, utan lås silver 196cm 57,2g

350 kr

Utrop: 400 kr

Ring, skev silver S925 Ø16½ 1,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring, med sten silver S925 Ø17¼ 3g

150 kr

Utrop: 125 kr

Halsband, silver S925 42cm 11,7g

Utrop: 175 kr