Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014
Klubbad för
Laptop Toshiba Satellite L350, 2 Gb RAM Intel Pentium dual core, Windows Vista, med laddare, 17 tum, repor skav finns, snr: 58118414Q
Surfplatta, Denver TAC-70041 7" 4Gb med laddare färgskadad baksida, normal slitage
Porslinsservis, Hackefors 42 delar, 8st mat tallrikar, 11st djupa tallrikar, 8st mindre assietter/kaffefat, 10st assietter varav en med nagg, 1 såssnipa, 3st fat, sliten guldkant, repor
Elektronik Musik
Förstärkare Marshall Stanmore black, ny i kartong, strömsladd, 3,5mm sladd, 200W, Bluetoth med mera, följesedel medföljer 2014-05-08