Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014
Klubbad för
Servis, Gustavsberg Karin Björquist Graphite, 8 koppar höjd ca 5,5cm, 1 sockerskål höjd ca 6cm, 11 fat ca Ø14,5cm, 11 assietter ca Ø19,5cm, något litet nagg finns
Laptop Compaq CQ58-270so 6Gb, 750 Gb HDD, Windows 7 engelska, HDMI utgång, Bluetooth, med laddare snr: 5CB2450P6V bruksslitage
Målning, Olja på linnéduk signerad Uno Vallman 45x55cm i dubbla ramar varav en förgylld, tejpad baksida
Målning, Olja på linnéduk signerad Uno Vallman 38x46cm, i träram (passar ej) tejpad baksida