901 - 913 av 913
1...444546 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014

Klubbad för

Porslin, skål med hällpip Gustavsberg Marina Ø14cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Servis, Gustavsberg Karin Björquist Graphite, 8 koppar höjd ca 5,5cm, 1 sockerskål höjd ca 6cm, 11 fat ca Ø14,5cm, 11 assietter ca Ø19,5cm, något litet nagg finns

75 kr

Utrop: 75 kr

Porslin, JLMenau 7 assietter Ø19cm samt 1 uppläggningsfat Ø30cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 2 skålar, 2 assietter Annaburg motiv Knölsvan Östergötland

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer 10 st diverse titlar

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

Böcker 2st Stig Larsson "Män som hatar kvinnor" samt Stephen King "Benrangel"

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Film

DVD filmer 10 st div. titlar

25 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Compaq CQ58-270so 6Gb, 750 Gb HDD, Windows 7 engelska, HDMI utgång, Bluetooth, med laddare snr: 5CB2450P6V bruksslitage

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Målning, Olja på linnéduk signerad Uno Vallman 38x46cm

600 kr

Utrop: 700 kr

Målning, Olja på linnéduk signerad Uno Vallman 90x145cm med förgyllning

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Målning, Olja på linnéduk signerad Uno Vallman 45x55cm i dubbla ramar varav en förgylld, tejpad baksida

800 kr

Utrop: 800 kr

Målning, Olja på linnéduk signerad Uno Vallman 38x46cm, i träram (passar ej) tejpad baksida

600 kr

Utrop: 700 kr

Tavla, olja på duk "Kluven kubik" 60x73cm, Per Petersson signerad a Tergo, i ram

650 kr

Utrop: 500 kr