Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014
Mobiltelefon, Apple Iphone 5s 16GB, olåst, imei: 358762052998005, små stötskador, med skal
Laptop E-Machines E727 4Gb Ram, 300Gb HDD, Windows 7 starter, Pentium dual core, med laddare, 2 tangenter saknas plastkåpa över ena gångjärnet saknas, batteri dåligt, ett felmeddelande vid uppstart, repig SNR:078989159871
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4 16GB imei: 358672055793420, olåst, med skärmskydd, laddare och plånboksfodral i kartong
Klockor Raymond Weil
Herrur/Damur, Raymond Weil 5599 datum quartz serienummer:V8751701, små repor på glasring och armband
Musikinstrument Elektroniska
Effekt, Electro Harmonix Small Stone med rate kontroll och color switch, samt kablage, ej funktionsgaranti
Akustisk Gitarr, Alhambra 5P utan strängar, liten lackskada på kropp under stallet, i hårt fodral
Fritid Verktyg
Dalahäst Grannas A Olssons hemslöjd Nusnäs Mora, mankhöjd 40cm, flisa av vid öra, färgsläpp förekommer
Surfplatta Denver TAC-7018, 8 Gb, repor finns, med laddkabel, snr:K2XJ-BHJC-FI02-1