Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014
Bestick, 6st 2 Gafflar 200mm, 2 Knivar 220mm, 2 skedar 201mm signerade Georg Jensen, rostfritt stål designer Grethe Meyer, i kartong
Skedar, 2st förgyllt silver 130-165mm 72,3g varav 1 design A.Michelsen Kongelig Hofjuvelerer tegnet af Dronnung Margrethe 1984 i etui
Årsskedar 3st signerade Georg Jensen 109,6g, förgyllt silver 925, 114-151mm varav 1 defekt, med etui
Certina, herrur DS Action Limited i stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, länk i stål, ref nr 327/500 PCS C013417 A SW11 ser nr 11BC1233115, med certifikat från juni 2013 i box med manual, små repor på länken
Sockerskålar, 2st med lock signerade Gustav Möllenborg 1836, familjevapen gravyr på locket, bruksslitage, mindre bucklor, höjd med lock 29,0 cm, utan ströare
Mobiltelefon Apple Iphone 4S White 16GB serie nr DNPHHAQVDTD2 med laddare, hörlurar, i kartong