661 - 680 av 913
1...333435...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014

Klubbad för

Örhängen, ett par signerade Georg Jensen, modell Daisy, förgyllt silver 925 2,7g

700 kr

Utrop: 250 kr

Damur Tissot PR 50 quartz med datum och slitet läderarmband, ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 75 kr

Juldekoration signerad Georg Jensen, gold plated med etui

175 kr

Utrop: 100 kr

Bestick, 6st 2 Gafflar 200mm, 2 Knivar 220mm, 2 skedar 201mm signerade Georg Jensen, rostfritt stål designer Grethe Meyer, i kartong

300 kr

Utrop: 375 kr

Skedar, 2st förgyllt silver 130-165mm 72,3g varav 1 design A.Michelsen Kongelig Hofjuvelerer tegnet af Dronnung Margrethe 1984 i etui

275 kr

Utrop: 250 kr

Årsskedar 3st signerade Georg Jensen 109,6g, förgyllt silver 925, 114-151mm varav 1 defekt, med etui

600 kr

Utrop: 250 kr

Årssked, Georg Jensen, förgyllt silver 925 151mm 45,4g, defekt missfärgad

175 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Jacques Lemans

Herrur Jacques Lemans i stål, kronograf, safirglas, quartz med datum i box

425 kr

Utrop: 500 kr

Certina, herrur DS Action Limited i stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, länk i stål, ref nr 327/500 PCS C013417 A SW11 ser nr 11BC1233115, med certifikat från juni 2013 i box med manual, små repor på länken

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Sockerskålar, 2st med lock signerade Gustav Möllenborg 1836, familjevapen gravyr på locket, bruksslitage, mindre bucklor, höjd med lock 29,0 cm, utan ströare

Utrop: 13 200 kr

Julskedar 8st silver 830 148mm 214,7g, olika motiv, MEMA

550 kr

Utrop: 700 kr

Skedar, 2st silver 830 148mm 55,7g

150 kr

Utrop: 200 kr

Julskedar 8st silver 830 148mm 217,5g, olika motiv, MEMA

550 kr

Utrop: 700 kr

Julskedar 6st silver 830 148mm 164,8g, MEMA

400 kr

Utrop: 500 kr

Julskedar 8st silver 830 148mm 212,2g, olika motiv, MEMA

550 kr

Utrop: 700 kr

Julskedar 8st silver 830 148mm 214,9g, olika motiv, MEMA

550 kr

Utrop: 700 kr

Julskedar 4st silver 830 148mm 108,8g, MEMA

275 kr

Utrop: 350 kr

Julskedar 8st S830 148mm 213,50g, olika motiv, MEMA

550 kr

Utrop: 700 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 4S White 16GB serie nr DNPHHAQVDTD2 med laddare, hörlurar, i kartong

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Skedar, 12st silver 830 115mm 134,6g

350 kr

Utrop: 425 kr