Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014
Klubbad för
Klockor Gant
Herrur Gant i stål, modell Vermont Grey, quartz, safirglas, kronograf, med datum, 2 extra länkbitar, med box och kvitto
1 Bärbar dator Lenovo Ideapad Touch S210 med laddare serie nr UB01858856 med antivirusprogram Norton 360
Ring i vitguld 18K Ø17¼ 6,4g med diamanter 3 x ca 0,10ct & 33 x ca 0,05ct, defekt något skev
Halskedja med 1 hänge signerade Georg Jensen, modell Daisy, förgyllt silver 925 42-45,5cm 5,4g