641 - 660 av 913
1...323334...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2014

Klubbad för

Ring med stenar i silver 925 Ø16½ 5,6g signerad Sif Jakobs, något repig

200 kr

Utrop: 200 kr

Ringar, 2st med stenar i silver 925 11,3g defekta, signerade Sif Jakobs

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring med stenar i silver 925 Ø17¼ 10,5g signerad Sif Jakobs, repig

350 kr

Utrop: 375 kr

Ring med stenar i silver 925 Ø17¼ 8,1g signerad Sif Jakobs, repig

275 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen, ett par med stenar i silver 925 8,4g signerade Sif Jakobs

300 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen, ett par med stenar i silver 925 3,5g signerade Sif Jakobs

300 kr

Utrop: 125 kr

Hänge med stenar i silver 925 3,4g signerat Sif Jakobs

225 kr

Utrop: 125 kr

Hänge med stenar i silver 925 3,9g signerat Sif Jakobs

300 kr

Utrop: 150 kr

Ring med sten i silver 925 Ø16¾ 20,0g signerad Sif Jakobs, repig

Utrop: 600 kr

Ring med stenar i silver S925 Ø16½ 8,4g signerad Sif Jakobs

400 kr

Utrop: 300 kr

Ring med stenar i silver 925 Ø17½ 9g signerad Sif Jakobs, repig

300 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Gant

Herrur Gant i stål, modell Vermont Grey, quartz, safirglas, kronograf, med datum, 2 extra länkbitar, med box och kvitto

800 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Bärbar dator Lenovo Ideapad Touch S210 med laddare serie nr UB01858856 med antivirusprogram Norton 360

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring i vitguld 18K Ø17¼ 6,4g med diamanter 3 x ca 0,10ct & 33 x ca 0,05ct, defekt något skev

7 200 kr

Utrop: 7 800 kr

Armband Bismarck 18K 19,5cm 75,0g

Utrop: 18 400 kr

Halskedja Kejsarlänk silver 925 50cm 97,5g

550 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver 925 14,6g defekt, gravyr

150 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja 43,5cm Ring Ø15¾ silver 830 18,2g

175 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja med 1 hänge signerade Georg Jensen, modell Daisy, förgyllt silver 925 42-45,5cm 5,4g

750 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen, ett par signerade Georg Jensen, modell Daisy, förgyllt silver 925 2,8g

800 kr

Utrop: 250 kr