641 - 660 av 1 302
1...323334...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 november 2014

Klubbad för

Figurin Goebel, R. Wachtmeister "Cassandra", höjd 12,5cm, smårepor

250 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Goebel, R. Wachtmeister "Taddeo", höjd 7,5cm, smårepor

150 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Goebel, R. Wachtmeister "Dario e Daria", höjd 8cm, smårepor

350 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Kosta Boda, design K Engman modell Catwalk, nr. 7030738, 16cm

325 kr

Utrop: 600 kr

Figurin Kosta Boda, design K Engman modell Catwalk, nr. 7090739, 19cm

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Fat Georg Jensen, stål, 16cm

375 kr

Utrop: 175 kr

Vas Kosta Boda, design Bertil Vallien, nr 7041305, 11cm

325 kr

Utrop: 475 kr

Vas Kosta Boda, design Bertil Vallien, nr 7041301, 11cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeservis Royal Copenhagen, Blå Blomst, 1 Ljusstake missfärgad, 1 Tandpetarhållare, 1 Kakfat på fot, 7 Kaffekoppar, 8 Kaffefat, 5 Tepåsfat

600 kr

Utrop: 300 kr

Figurin B&G, Rådjur, nr 1929, 17,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Royal Copenhagen, Flicka med gås, nr 528, 19cm

375 kr

Utrop: 200 kr

Vas Goebel, R Wachtmeister "Bella Giornata", 20cm

375 kr

Utrop: 200 kr

Vas Goebel, R Wachtmeister "Bianca", 30 cm, små repor

225 kr

Utrop: 300 kr

Vas Goebel, R Wachtmeister "Serafina", 25,5cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Vas Goebel, Claude Monet "La maison de l'artiste", 21,5cm, sliten

275 kr

Utrop: 150 kr

Ljushållare 2st, Vas Vitreum, Ø5cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Vas Vitreum, "Snapshane", 34,5cm, repor

75 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Eva Solo, Smiley, Ø20cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Glasskulptur, Kosta Boda, design Åsa Jungnelius, Make-up Läppstift, nr 2091149, 21cm, små flagningar i färg

500 kr

Utrop: 200 kr

Glasskulptur, Kosta Boda, design Kjell Engman, Celebrate Champagneflaska, 18cm, bortfall av färg

325 kr

Utrop: 300 kr