661 - 680 av 1 302
1...333435...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 november 2014

Klubbad för

Glasskulptur, Kosta Boda, design Kjell Engman, Celebrate Champagneflaska, 18cm, bortfall av färg

250 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Flygfors, Coquille, 28cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar 2st, Ittala

125 kr

Utrop: 150 kr

Ljushållare 2st, Ittala, Ø6,5cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Soppslev 1st Silver 925, Georg Jensen, Cypress, i defekt orginalkartong, 193,6g, 31cm

Utrop: 2 500 kr

Kamera, Sony, modellnr. DSLR-A230, serienr. 4982592, med objektiv modellnr. SAL1855, serienr. 3858574, 3.5-5.6/18-55, saknar linsskydd och laddare, i väska

650 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk Gitarr, Cort MR-710F, serienr. 98012817, Korea, inbyggd mic, i mjukt fodral, nagg och lackskador

600 kr

Utrop: 600 kr

Elektronik Spel

Sony Playstation Vita, PCH-1004, serienr. HC0239731, med demospel, minneskort 16GB, batteri, sladdar och manualer i kartong

750 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Fender Squier Strat, China, serienr. CY04075936, i mjukt fodral, med klistermärke och lackskador

Utrop: 1 200 kr

Nikon Coolpix S3200, 41106627, Nikkor 6X Wide Optical Zoom, 4.6-27.6mm 1:3.5-6.5, 16 megapixlar, med laddare och fodral

275 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Ibanez RG Series, RG 321, Korea, serienr. C 02110422, i mjukt fodral, lackskador

Utrop: 1 000 kr

Apple Macbook Pro A1278, serienr. C02JC585DTY3, processor 2.5 GHz Intel Core i5, programvara OS X 10.8.5, 500GB, med laddare i mjukt fodral, behöver installerings CD/DVD

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Apple Macbook Pro A1286, 15tum/2,4/25, med del av laddare, i orginalkartong, lösenordslåst, med repor

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Örhängen med pärlor 18K 1,7g

600 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 10,9g defekt med stenar

Utrop: 2 500 kr

Örhängen 18K 0,8g

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring med sten 18K Ø16½ 2,8g skev

Utrop: 700 kr

Ring med sten 18K Ø16¼ 2,5g något skev

Utrop: 600 kr

Länkbit med lås 18K 12cm 4,2g defekt

Utrop: 1 100 kr

Örhänge, ett udda med diamant 1xca0,22ct 18K 0,9g

750 kr

Utrop: 500 kr