621 - 640 av 1 302
1...313233...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 november 2014

Klubbad för

Klockor Rado

Rado D-Star, herrur, refnr. 01.658.0329.3.015, serienr. 12145843, stål, automat, datum, skelettboett, stållänk, viklås, med box och cert från 2014, bruksslitage

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Omega Seamaster Professional Chronometer 300/100ft, herrur, stål, automat, datum, kronograf, stållänk, viklås, i sliten box med sliten ytterkartong och manualer, sliten med repor på länk och glasring, graverad baksida

Utrop: 10 800 kr

Breitling Airwolf, herrur, refnr. A7836323, serienr. 1061035, quartz, stål, analog/digital, stållänk, med box i ytterkartong med manualer och cert från 2009, med glasringsskydd, extra länkbit och extra gummilänk, bruksslitage

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Certina, herrur 18K i boett, manuell, plastglas, läderband, graverad bakboett, slitet glas, bucklig bakboett, i box, fungerar ej

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Klockor Storm

Storm, herrur, 01857,TC.J13, quartz, stål, dag och datum, stållänk, viklås, bruksslitage

600 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Eterna

Eterna Executive Quartz 4000, herrur 18K i boett, quartz, datum, läderband, i box, graverad bakboett, repigt glas

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Seiko, herrur 18K i boett, serienr. 390349, quartz, läderband, i box med ytterkartong och cert från 2000

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Klockor Festina

Festina, herrur, F16358, quartz, stål, datum, kronograf, kort stållänk, viklås, bruksslitage

350 kr

Utrop: 425 kr

Omega Seamaster Professional 300m/1000ft, herrur, quartz, stål, datum, stållänk, viklås, sliten länk och lås, repor på glasring

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Omage Seamaster CO-Axial Chronometer, herrur, serienr. 78307324, automat, stål, datum, kronograf, stållänk, viklås, med box i defekt ytterkartong, sliten, repor i glasring

Utrop: 21 000 kr

Seiko, fickur 18K, 1 boett, quartz, graverad bakboett, i ask, repor på bakboett

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Sjöö Sandström

Sjöö Sandström UTC ORC limited edition VW, herrur, nr. 312, quartz, stål, digital, stållänk, viklås, med manual och cert från 2014

9 100 kr

Utrop: 9 600 kr

Damur, 18K i boett och länkar, quartz, med diamanter, 19,5cm, bruttovikt: 33,8g, i box

Tissot Goldrun, herrur 18K i boett, quartz, datum, läderband, graverad bakboett, repor på bakboett

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Rolex Submariner, herrur, refnr. 16610, serienr. D382136, automat, stål, datum, safirglas, stållänk, viklås, i box med cert från 2005, extra länkbit, liten repa i glasring, bruksslitage

33 500 kr

Utrop: 36 000 kr

Omega Constellation, herrur 18K i boett, quartz, läderband, graverad bakboett, repor på bakboett

3 300 kr

Utrop: 2 300 kr

Omega Seamaster De Ville, herrur, automat, guld/stål, plastglas, läderband, repor i glas

4 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Elektronik Musik

Hörlurar, Beats by Dr Dre Solo, med manualer i box

850 kr

Utrop: 750 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul, USA 2011, serienr. 106710352, i mjukt fodral, små lackskador

3 000 kr

Utrop: 4 500 kr

Elbas Ibanez PIB1-BK, Indonesien, serienr. 100517533, femsträngad, i hårt fodral

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr