1181 - 1200 av 1 297
1...596061...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 november 2014

Klubbad för

Laptop HP Envy modell 6-1150eo, serienummer CDN23804FR, skadad, med laddare, lösenordslåst

650 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K 12,2g Ø16, model Eclipse 1495A, designad år 2003/2004 av Kim Buck för Georg Jensen, bruksslitage små repor förekommer

Utrop: 4 100 kr

Halskedja 18K 11g 42cm, Engelbert

Utrop: 2 500 kr

Hänge 18K vitguld 0,7g med 1xca0,005ct diamant

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 1,2g med emalj, defekt då emalj är nött på den ena sidan

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 1,3g, med stenar

Utrop: 375 kr

Hänge 18K 1,2g

325 kr

Utrop: 350 kr

Ring 14K 9,2g Ø19, med grön sten

Utrop: 1 700 kr

Ring 14K 10,1g Ø19, med röd sten

Utrop: 1 800 kr

Ring 14K 8,6g Ø18, med brun sten

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,7g Ø16½, tvåfärgad med sten, repig och något ojämn skena

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 14K 1,2g, med stenar, en stopper saknas

275 kr

Utrop: 225 kr

Ring 14K 3,2g Ø18½, med stenar

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 0,6g, med stenar, skeva

125 kr

Utrop: 150 kr

Smycken Herring

Ring 18K 2,6g Ø18¾, med gravyr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 2,4g Ø18, med gravyr

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,6g, med tecken, defekt, bucklor

Utrop: 375 kr

Halskedja Pansar 18K 2,2g 36cm

425 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K 1,2, tvåfärgade, en stopper saknas

Utrop: 300 kr

Örhänge udda 18K 0,5g, defekt

Utrop: 125 kr