Avslutad | Pant – Tisdag 18 november 2014
Klubbad för
Laptop HP Envy modell 6-1150eo, serienummer CDN23804FR, skadad, med laddare, lösenordslåst
Ring 18K 12,2g Ø16, model Eclipse 1495A, designad år 2003/2004 av Kim Buck för Georg Jensen, bruksslitage små repor förekommer