Avslutad | Pant – Tisdag 18 november 2014
Klockor Gucci
Gucci, herrur, modell Timepiece 4600 M, stål, quartz, fungerar ej, repig länk, serienummer 0003198
Jet Set, herrur, modell Vienna, quartz, stål, läderband original, safirglas, serienummer J6339R
Suunto, GPS-klocka, quartz, modell Ambit, serienummer 1309100136, med USB-kabel
Suunto, pulsklocka, modell T3, quartz, serienummer 63869941, nr: 003NY061080000,
Certina, herrur, mod. DS Podium, quartz, fungerar ej, stål, safirglas, datum, länken har lossnat vid låset, serienummer 11BC0860165, ref. nr C001639A
Certina, herrur, modell New Art, automat, guldplätterad, datum, plastglas, läderband ej original, serienummer 5805 213 8145775
Arsenal Genève, damur 14K, med Korridorlänk 18K ca 15g, manuellt, fungerar ej, plastglas, serienummer 450714, brv. 24,9g
Olja på duk, signerad Sven Arne Hökenström, 54x45cm, Ur Mercureus sprang en lefvande ande fram, inramad