1281 - 1297 av 1 297
1...636465 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 november 2014

Klubbad för

Matskedar 7st model Rosenholm 182mm Silver S830 297,8g, små repor förekommer

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar 8st modell Chippendale 121mm Silver S800 100,7g

Utrop: 500 kr

Matskedar 7st model Olga Silver S800 182mm 357,5g, små repor förekommer

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Matskedar 6st model Olga Silver S800 182mm 305,5g, små repor förekommer

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Festina

Festina herrur, Depose, model 6704, chronograph, stål, quartz, safirglas, batteribyte krävs

450 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Skagen

Skagen, damur model 380XSGS1, quartz, stål med guldfärgade detaljer, integrerad länk med justerbart spänne, garantibevis, box, batteribyte krävs

425 kr

Utrop: 375 kr

Festina, herrur model F16358, stål, quartz, chronograph, safirglas, service behövs då extra funktioner inte fungerar tillfredsställande, repor i glaset och skada i glaset vid kl 8-9. Indexmassa saknas på glasringen, skadade horn.

150 kr

Utrop: 200 kr

Tommy Hilfiger herrur, Nr: TH150 114 1070, stål, med datum, quartz, safirglas, repor i länk och glas

Utrop: 550 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein herrur, model K22411 2, stål, quartz, safirglas, repigt och ett mindre hack i glaset, repor på länken

Utrop: 600 kr

Omega, herrur Geneve guld på stål, datum, manuell, plastglas, flexilänk i metall, repor på boett och glas, byte av datum fungerar inte

700 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Skagen

Skagen, Denmark damur, titan, Nr: 177LTTM, safirglas, ultra slim, quartz, mindre repor på boett och länk

Utrop: 375 kr

Gitarr Alhambra Model 1C, akustisk gitarr, Muro del Acoy Spain , No 51110980, mjukt fodral

950 kr

Utrop: 850 kr

Gitarr Ibanez Concord i svartlackerat trä med inläggningar av pärlemor, modell 698 12BK, akustisk, Japan, 12 strängad med stålsträngar, en sträng saknas, extra strängar medföljer, hårt fodral

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Ipad mini Apple A1455 16GB, silverfärgad, serienummer DLXJXBRF19M, IMEI: 990002408094983, FCC ID BCGA1445 IC 579C-A1455, använd med Comviq kontant, laddare, stötdämpande fodral

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Kosta Vicke Lindstrand Mykene, vas med höjd 27,5cm, signerad Kosta LG 350, tillverkad i graalteknik med etsat fiskmotiv, klart glas med gröna detaljer , mycket bra skick

2 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Mattallrikar 6st Hellman Heiden, modell Marie-Louise Ø24cm, beige porslin med gulddekor, samtliga i gott skick

300 kr

Utrop: 250 kr

Handväska Calvin Klein, i svart tyg med läderdetaljer, höjd 25cm bredd 12cm och längd 32cm, innerfoder i silvergrått tyg, några fläckar troligen bläck förekommer

450 kr

Utrop: 375 kr