Avslutad | Pant – Tisdag 18 november 2014
Klockor Festina
Festina herrur, Depose, model 6704, chronograph, stål, quartz, safirglas, batteribyte krävs
Klockor Skagen
Skagen, damur model 380XSGS1, quartz, stål med guldfärgade detaljer, integrerad länk med justerbart spänne, garantibevis, box, batteribyte krävs
Festina, herrur model F16358, stål, quartz, chronograph, safirglas, service behövs då extra funktioner inte fungerar tillfredsställande, repor i glaset och skada i glaset vid kl 8-9. Indexmassa saknas på glasringen, skadade horn.
Tommy Hilfiger herrur, Nr: TH150 114 1070, stål, med datum, quartz, safirglas, repor i länk och glas
Klockor Calvin Klein
Calvin Klein herrur, model K22411 2, stål, quartz, safirglas, repigt och ett mindre hack i glaset, repor på länken
Omega, herrur Geneve guld på stål, datum, manuell, plastglas, flexilänk i metall, repor på boett och glas, byte av datum fungerar inte
Klockor Skagen
Skagen, Denmark damur, titan, Nr: 177LTTM, safirglas, ultra slim, quartz, mindre repor på boett och länk
Gitarr Alhambra Model 1C, akustisk gitarr, Muro del Acoy Spain , No 51110980, mjukt fodral
Gitarr Ibanez Concord i svartlackerat trä med inläggningar av pärlemor, modell 698 12BK, akustisk, Japan, 12 strängad med stålsträngar, en sträng saknas, extra strängar medföljer, hårt fodral
Ipad mini Apple A1455 16GB, silverfärgad, serienummer DLXJXBRF19M, IMEI: 990002408094983, FCC ID BCGA1445 IC 579C-A1455, använd med Comviq kontant, laddare, stötdämpande fodral
Kosta Vicke Lindstrand Mykene, vas med höjd 27,5cm, signerad Kosta LG 350, tillverkad i graalteknik med etsat fiskmotiv, klart glas med gröna detaljer , mycket bra skick
Mattallrikar 6st Hellman Heiden, modell Marie-Louise Ø24cm, beige porslin med gulddekor, samtliga i gott skick