Avslutad | Pant – Tisdag 18 november 2014
Klubbad för
Omega, damur 18K, bruttovikt 34,5g, manuell, med diamantkrans 24xca0,01ct, integrerad originallänk i vitguld, 17cm
Etui, för cigaretter S800 165,3g, graverat invändigt FH, 12,5x7,8cm, stämplad V8/1947, mindre repor förekommer på utsidan
Bestickset för barn S800 bruttovikt 100,3g, 1 sked, 1 gaffel, 1 kniv med blad i annan metall, 1 påfösare, allt graverat med namn Folke, förvaras i originaletui