601 - 620 av 1 275
1...303132...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014

Klubbad för

Dalahäst höjd 12,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Koppar 5st, fat 4st, Fajans, Gefle, en kopp med nagg

100 kr

Utrop: 75 kr

Figuriner 3st, Hammerdal, Carl Roos, höjd 19cm, 6,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pappersvikt, glas, höjd 6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, höjd 8cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Ugglor, höjd 6,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Digitalvideokamera Sony Handy cam, DCR-SX34, snr.3368019, med minneskort 2GB, laddare och manual

550 kr

Utrop: 700 kr

Skål, porslin, Gefle, Ø15,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, höjd med knopp 36cm, små nagg

425 kr

Utrop: 100 kr

Vinglas 6st höjd 17,2cm

1 300 kr

Utrop: 125 kr

Cognacglas 6st, Kristall, höjd 12,8cm, Zawiercie, Polen

600 kr

Utrop: 200 kr

Champagneglas 6st, Kristall, höjd 18cm, Blask, Polen

350 kr

Utrop: 200 kr

Vinglas 5st, Kristall, höjd 17,5cm, Zawiercie, Polen

125 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake höjd 40cm, bottenplattan lös

275 kr

Utrop: 125 kr

Skål med handtag, Gustavsberg, Argenta, Wilhelm Kåge, Ø27,5cm

5 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Elektronik Hushåll

Skål Orrefors, Sofiero, Gunnar Cyrén, höjd 13,5cm, Ø19,5cm

800 kr

Utrop: 425 kr

Vaser ett par, höjd 19cm, nagg i botten

325 kr

Utrop: 200 kr

Litografi Francine Savoie, 7/25, 30x20cm, i ram och glas

250 kr

Utrop: 300 kr

Leksaksbil, Schuco, Elektro Ingenico 5380, batteridriven, i originalkartong med tillbehör

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Vas, iittala, Alvar Aalto, höjd 16cm, i originalkartong

600 kr

Utrop: 300 kr