621 - 640 av 1 275
1...313233...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014

Klubbad för

Kaffekoppar, fat & assietter 6st, Royal Copenhagen, Musselmalet

Utrop: 2 200 kr

Läsplatta Denver Tad-70042, snr.7595-01/13/00644, med laddare och manual i kartong

300 kr

Utrop: 375 kr

Fat S830, 271,5g, Ø24cm

1 800 kr

Utrop: 850 kr

Fat nysilver, Ø23cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Mixer, Behringer Xenyx 1002fx, snr.s1208105572, med strömsladd och manual

350 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Musik

Sampler Roland SP-404, snr.cx23806, med strömsladd manual och tre minneskort 256mb och 2st 512mb,

375 kr

Utrop: 125 kr

Bordsbestick 36st S800, 2109,8g, Gafflar 12st 178mm, Knivar 12st 214mm, Skedar 12st 177mm, design G. Petuchi, bucklor, knivbladen stål

5 100 kr

Utrop: 5 900 kr

Kaffeskedar 12st S800, 338,8g, 133mm, design G. Petuchi, bucklor

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Skedar 12st S800, 680,4g 175mm, design G. Petuchi, små bucklor

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Sked S800, 70,5g, 182mm, design G. Petuchi, små bucklor

175 kr

Utrop: 225 kr

Såsslev S800, 74,5g, 153mm, design G. Petuchi,

325 kr

Utrop: 225 kr

350 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar 12st S800, 334,9g, 132mm, design G. Petuchi

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Fiskbestick 24st S800, 1478g, Gafflar 12st 179mm, Knivar 12st 213mm, design G. Petuchi

4 500 kr

Utrop: 4 500 kr

Matbestick 24st S800, 2170,5g, Gafflar 12st 212mm, Knivar 12st 248mm, design G. Petuchi, bucklor, knivbladen i stål

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Uppläggningsbestick S800, 278g, Gaffel 253mm, Sked 250mm, design G. Petuchi, bucklor

850 kr

Utrop: 850 kr

Uppläggningsbestick S800, 282,5g, Gaffel 253mm, Sked 250mm, design G. Petuchi, bucklor

750 kr

Utrop: 850 kr

Uppläggningsbestick S800, 283,3g, Gaffel 253mm, Sked 250mm, design G. Petuchi, bucklor

900 kr

Utrop: 850 kr

Uppläggningsbestick S800, 282,9g, Gaffel 253mm, Sked 250mm, design G. Petuchi, bucklor

900 kr

Utrop: 850 kr

Schatull Gorham, för silverbestick med pacific silvercloth, skador

125 kr

Utrop: 50 kr