Avslutad | Pant – Tisdag 21 oktober 2014
Klubbad för
Parti Silver S925 brv 1,8g. 1st Halskedja Venezia Silver S925 42cm 1,7g förgylld och lite skev, 1st udda Stopp Silver S925 0,1g
Vas 1st Silver S830 227,4g höjd: 17,5cm bredd: 8-12,7cm, förgylld och mindre repor innuti, graverad "F W 1960"
Örhängen ett par Silver S925 0,7g med stenar och detaljer av Venezialänk, stenarna är ojämnt fattade
Elgitarr Tenson California Series (serienr finns ej) svartvit, högerhänt med dubbla cutaways, 3st kontrollknappar för volym och ton, 6st stålsträngar, input för ljudkabel. 1st axelband och 1st svajvev medföljer samt plastskydd på kroppen, mjukt fodral.