Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014
Tangentbord, Logitech G19 Gaming, bakgrundsbelyst, multimediaknappar, scrollhjul, game panel, med strömsladd samt usb-kabel
Mobil Sony Xperia Z1 C6903 16Gb, låst till telenor, små repor finns, IMEI: 358091058837953
Elektronik Film
3D glasögon, LG AG-S250 serienummer: A22BIB5A012614, i kartong med usb-kabel, putsduk och förvaringspåse
Laptop Asus X5DC 3Gb RAM, Windows 7 prem, plasthuv över ena gånggärnet saknas, 300GB HDD, Snr: 00196016840411
Solglasögon, Ray-Ban Aviator Large vintage Baush & Lomb gulmetall, i etui (slitet)
Laptop E machine E527 3GB RAM, 250GB HDD, Windows 7, dual core, bruksslitage, Snr: 01915765116, med laddare
Smyckesset, Maria Börjesson Ädla Ting, ett par örhängen längd ca 6cm, halssmycke med läderband och hänge längd ca 6,5cm, oxiderat silver S925 bruttovikt 43,6g
Laptop Asus K53b 4GB RAM, med laddare, Windows 8 pro ej aktiverat, AMD dual core processor, HDMI utgång, bruksslitage, Snr BAN0CJ15840540F