1061 - 1077 av 1 077
1...525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014

Klubbad för

Armband, Thomas Sabo med 5st berlocker silver S925 20cm 26,7g

500 kr

Utrop: 600 kr

Tangentbord, Logitech G19 Gaming, bakgrundsbelyst, multimediaknappar, scrollhjul, game panel, med strömsladd samt usb-kabel

300 kr

Utrop: 350 kr

Mobil Sony Xperia Z1 C6903 16Gb, låst till telenor, små repor finns, IMEI: 358091058837953

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Surfplatta, Apple Ipad Mini 16GB Wi-Fi serienummer: F7PLMS5RFP84 med laddare

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Elektronik Film

3D glasögon, LG AG-S250 serienummer: A22BIB4A003174, i kartong med usb-kabel

125 kr

Utrop: 150 kr

Elektronik Film

3D glasögon, LG AG-S250 serienummer: A22BIB5A012614, i kartong med usb-kabel, putsduk och förvaringspåse

125 kr

Utrop: 150 kr

Laptop Asus X5DC 3Gb RAM, Windows 7 prem, plasthuv över ena gånggärnet saknas, 300GB HDD, Snr: 00196016840411

550 kr

Utrop: 450 kr

Solglasögon, Ray-Ban Aviator Large vintage Baush & Lomb gulmetall, i etui (slitet)

550 kr

Utrop: 250 kr

Laptop E machine E527 3GB RAM, 250GB HDD, Windows 7, dual core, bruksslitage, Snr: 01915765116, med laddare

600 kr

Utrop: 400 kr

Smyckesset, Maria Börjesson Ädla Ting, ett par örhängen längd ca 6cm, halssmycke med läderband och hänge längd ca 6,5cm, oxiderat silver S925 bruttovikt 43,6g

Utrop: 1 800 kr

Laptop Asus K53b 4GB RAM, med laddare, Windows 8 pro ej aktiverat, AMD dual core processor, HDMI utgång, bruksslitage, Snr BAN0CJ15840540F

650 kr

Utrop: 800 kr

Armband, Bismarck 18K 20cm 29,6g

Utrop: 7 500 kr

Smycken Herring

Ring, 18K Ø19 5g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Hörlurar Turtle Beach Earforce Shadow, CoD, för PC MAC, mobiler och Xbox

175 kr

Utrop: 225 kr

Hörlurar Turtlebeach Earforce PX4, för Ps4, PS3 och vissa mobiler, blåtand

400 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Singapore 18K 42,5cm 1,8g

Utrop: 425 kr

Hänge, 18K 1,2g

Utrop: 350 kr