1021 - 1040 av 1 077
1...51525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014

Klubbad för

Halskedja, Venezia förlängningskedja i okänd metall, silver 42-45cm bruttovikt 3,1g

Utrop: 50 kr

Halskedja, Pansar stål 58cm 174,2g

Utrop: 100 kr

Halskedja, Singapore 14K 55cm 3,9g

Utrop: 700 kr

Hänge, med sten 8K bruttovikt 0,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, 21K med okänt material inuti bruttovikt 15,8g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Mobil Galaxy S plus GT-I9001, med ny USB kabel, bruksslitage, liten spricka i bakstycket, olåst IMEI: 57160042615527

Utrop: 750 kr

Mobil Sony Xperia Z1 modell D5503, 16Gb, olåst, bruksslitage repig baksida, med laddare, kvitto från 28/1 14, IMEI:351680060556309

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, med svag gravyr, pärla 23K Ø16¾ 5,8g

Utrop: 1 700 kr

Ring, graverad 18K Ø16¾ 5,4g

Utrop: 1 300 kr

Herrur, Tissot Seastar Seven 18K manuell med trasig krona, graverad baksida "För nit och redlighet i rikets tjänst", läderarmband bruttovikt 34,3g

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring, vitguld med diamanter 70xca 0,005ct 18K Ø18 3,2g

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge, tvåfärgat med diamanter 43xca0,01ct 18K 3,6g

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring, i vitguld med diamanter 8xca 0,02ct 1xca 0,15ct 18K Ø16 3,1g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband, i vitguld med diamant 1xca 0,35ct 14g

Utrop: 6 000 kr

Brosch, i vitguld med diamanter 3xca 0,07ct 1xca0,10ct 18K 9,2g

Utrop: 3 400 kr

Mobil Samsung Galaxy S4 16Gb, i kartong ej original, med laddare, olåst, lite nagg och repor, IMEI 357634053132721

Utrop: 1 800 kr

Mobil Iphone 4S 16Gb A1387, bruksslitage, låst till 3, med laddare och tejpad USB kabel, IMEI 013060001103463

700 kr

Utrop: 850 kr

Belysning Övrigt

Ljusstake, Gusum mässing längd 27,5cm

300 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Gusum mässing Ø14,8cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda design Ulrica Hydman Vallien signerad UHV/GP

425 kr

Utrop: 175 kr