Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014
Halskedja, Venezia förlängningskedja i okänd metall, silver 42-45cm bruttovikt 3,1g
Mobil Galaxy S plus GT-I9001, med ny USB kabel, bruksslitage, liten spricka i bakstycket, olåst IMEI: 57160042615527
Mobil Sony Xperia Z1 modell D5503, 16Gb, olåst, bruksslitage repig baksida, med laddare, kvitto från 28/1 14, IMEI:351680060556309
Herrur, Tissot Seastar Seven 18K manuell med trasig krona, graverad baksida "För nit och redlighet i rikets tjänst", läderarmband bruttovikt 34,3g
Mobil Samsung Galaxy S4 16Gb, i kartong ej original, med laddare, olåst, lite nagg och repor, IMEI 357634053132721
Mobil Iphone 4S 16Gb A1387, bruksslitage, låst till 3, med laddare och tejpad USB kabel, IMEI 013060001103463