Avslutad | Pant – Tisdag 7 oktober 2014
Elektronik Musik
Mediaspelare Apple Ipod Touch 32Gb, modell MC086LL/A - A1367, repig, snr:CCQHLTGMDT77
Solglasögon, Ray-Ban modell RB3478 002/58 60 17 130 svart metallbåge, gröna polariserande glas med putsduk i fodral
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S3 16GB 4G ej operatörslåst, imei: 35629705873459301, små repor skav, med blått skal och laddare
Mobil Samsung Xcover GT-S5690, små nagg repor finns, ev. låst till telia med laddare IMEI: 354956052530120
Läsplatta, Samsung Galaxy Note SM-P605 10,1 16gb med laddare, imei: 359427050591520
Akustisk gitarr, Benton små skador på kropp i mjukt fodral med trasigt innetyg i halsen
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4 imei: 35763405313776101, i kartong med laddare, manualer och orange flipcover, defekt "hemknapp", låst till Tele2/Comviq, små repor
Mobil Samsung Galaxy S3 GT-I9305, olåst, repig fläckig, plastbakstycket skadat / sprickor, med laddare, IMEI: 35472005298441101
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Express ej operatörslåst imei: 356946052858218 skyddsplast, med laddare (ej original), hörlurar, plånboksfodral, manualer och kvitto i kartong
Parfym, giftset Givenchy med 1 Eau de toilette spray 75ml, 1 body lotion 75ml, 1 bath gel 75ml i oöppnad kartong
Pärlcollier, pärlor Ø ca7mm med 18K lås med diamanter 2xca0,01ct 61cm bruttovikt 38,1g