Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2014
Porslin, Royal Copenhagen Blå blomster, 3st mat tallrikar Ø25cm, 2st djupa tallrikar Ø22cm samt 6st assietter Ø20cm
Porslin, Royal Copenhagen Blå blomster 2 små askfat, 1 par ljushållare varav en har nagg på toppen, 1 par soppskålar med små nagg
Mobiltelefon Iphone 5c A1507, 16Gb, i kartong med laddare, låst till 3, Imei: 357999059995300
Elektronik Musik
LP Album, Elvis Presley His Best Years 1954-1960 Cpmplete Works oöppnad med 12st LP skivor
Digitalkamera, Pentax Optio M40 med laddare samt manual i kartong, sidodel på kamera är lös, snr:9418978
Digitalkamera, Olympus X-43, vanliga batterier, AV kabel, manual i kartong, en ca Ø1,3cm stor fläck i skärmen snr: U6HA53565
Mobil HTC ONE X 32 GB, med skal, utan laddare, bruksslitage, IMEI: 359188040458028, okänd operatör