Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2014
Klubbad för
Laptop Acer Aspire 5551, 3 GB RAM AMD dual core, Windows 7, 60 GB HDD snr: LXPWK021280183D2C71601
Mobil LG E 610, med laddare, 8 Gb minneskort, bruksslitage snr: 355707052693521
Klockor Jacques Lemans
Herrur, Jacques Lemans Chronograph titan, quartz, datum, små repor med armband titan små repor ca 19cm
Skulptur, Flicka med rött hår, signerad Timo Solin 28/30 bemålad plåt på metallfot, höjd ca 30cm med sockel