901 - 920 av 977
1...454647...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2014

Klubbad för

Halskedja, Pansar 18K 43cm 1,4g

Utrop: 325 kr

Hänge, med stenar 18K 0,9g

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband, tvåfärgad Korridorlänk 14K 19cm 15,6g

Utrop: 2 900 kr

Armring, stel öppningsbar med diamanter 33xca0,03ct 18K Ø5-5,5cm 12,2g

3 000 kr

Utrop: 3 400 kr

Laptop Acer Aspire 5551, 3 GB RAM AMD dual core, Windows 7, 60 GB HDD snr: LXPWK021280183D2C71601

950 kr

Utrop: 750 kr

Ring, med diamant 1xca0,07ct Ø17 1,6g

Utrop: 600 kr

Halskedja, Ankarlänk silver S925 51cm 48,4g

Utrop: 250 kr

Manschettknappar, ett par 18K 8,4g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring, med pärla (lös) och diamanter 2xca0,02ct 14K Ø16 2,4g

Utrop: 800 kr

Ring, förstorad med okänd metall, med stenar 18K Ø18 bruttovikt 4,4g

Utrop: 1 200 kr

Fickur, Central manuell, en boett lös 14K bruttovikt 88,6g

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Mobil LG E 610, med laddare, 8 Gb minneskort, bruksslitage snr: 355707052693521

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge, 21K 2,1g

Utrop: 600 kr

Ring, med sten 18K Ø17 3,1g

Utrop: 900 kr

Herrur, Seiko repigt glas automatic datum defekt länk i stål

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar defekt silver S925 49cm 43,4g

Utrop: 200 kr

Herrur, TopCom digital pulsklocka quartz gummiarmband

50 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Jacques Lemans

Herrur, Jacques Lemans Chronograph titan, quartz, datum, små repor med armband titan små repor ca 19cm

300 kr

Utrop: 400 kr

Skulptur, Flicka med rött hår, signerad Timo Solin 28/30 bemålad plåt på metallfot, höjd ca 30cm med sockel

5 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Elektronik Film

DVD filmer, The strangers, Sons of anarchy säsong 1, 3 och 5

75 kr

Utrop: 100 kr